+38(044) 353 44 55, +38(044) 353 60 90, +38 (068) 866 72 79 kievpereklad@gmail.com

Апостиль документів (Київ)


Шановні клієнти!

Зараз та до зими 2019 р. ми не надаємо послугу з апостилювання.
Інформація, вказана в статті нижче, поки не є актуальною.

Проте Ви можете замовити у нас переклад і нотаріальне посвідчення вже апостильованих документів за тел. (044) 353 44 55

__________________________________
Фото контакти для отримання апостилю в Україні, Київ

Якщо ви активно змінюєте своє життя, не дивно, що перед вами постала необхідність отримання апостилю на документах. Якщо ви перебуваєте в Києві, у вас є 2 шляхи:

Приклад апостилю документів- Займатися цим питанням самостійно (відвідувати відповідні інстанції, стояти в чергах тощо…)

– Доручити всю паперову тяганину нашому фахівцеві (спеціально підготовленому юристу), який відповідально й оперативно за невелику винагороду (див. наші гуманні розцінки нижче) позбавить вас від клопоту.

Наш кваліфікований фахівець допоможе отримати апостиль на документи в Києві – як і на ті, що вимагають подальшого перекладу на іноземні мови, так і на будь-які необхідні вам документи.

Щоб отримати консультацію фахівця з питань апостилювання, або здати документи з метою поставити апостиль (Київ), вам краще телефонувати не за номерами відділу перекладів, а безпосередньо нашого відповідального фахівця з апостилювання (тільки він, а, вірніше, вона – Ірина – знає всі нюанси цієї не всім зрозумілої процедури):

тел. (066) 770 56 20, Ірина Володимирівна

Якщо ви вже занепокоїлися питанням апостилювання, то, можливо, ви вже знаєте, що таке апостиль, навіщо його отримувати, і як, і де можна поставити апостиль в Києві. Якщо ж ще не знаєте, але хочете розібратися, то інформація нижче допоможе вам трохи пролити світло на це туманне питання.

Що таке апостиль?

Простими словами, апостиль – це підтвердження справжності документа. Тобто, якщо ви з різних причин збираєтеся користуватися документом за кордоном, то штамп апостилю в багатьох випадках вам просто необхідний – він підтверджує, що документ не підроблений. Саме з апостилем документ матиме юридичну силу.

Апостиль – це ще не найстрашніше

Раніше, до 1961 року, іноземні офіційні документи для підтвердження справжності за кордоном проходили складну процедуру – так звану «консульську легалізацію». Але в 1961 році ряд країн підписали в Гаазі Конвенцію про спрощення цієї процедури. І тепер офіційні установи тих країн, які вирішили спростити один одному життя, визнають офіційні документи один одного лише за наявності штампа «Апостиль» (спасибі їм!). На жаль, залишилися країни (НЕ учасники Конвенції), які, як і раніше, вимагають «консульську легалізацію». Ми сподіваємося, що це не ваш випадок.

Де поставити апостиль в Києві самостійно:

 

Якщо у вас:           Куди вам іти:
Постанови і рішення судів, документи, видані органами РАЦСу (наприклад, свідоцтво про шлюб, розлучення, народження, смерті і т.п.) документи, складені у нотаріусів (заява, доручення тощо) До Міністерства Юстиції (або відділ територіальних органів Міністерства Юстиції)
Будь-які документи про освіту (дипломи, сертифікати про навчання, патенти тощо) До Міністерства Освіти
Решта документів (наприклад, довідка про несудимість, прописка) Міністерство закордонних справ України

Чи все так просто? Ні, не все:

Іноді навіть в такій нескладній процедурі, як отримання апостилю, виникають труднощі.

Наприклад:

  • Якщо у вас документ старого зразка (до 1991 г) – вам доведеться отримати спочатку його дублікат в органах РАЦСу (ЗАГСу) за місцем реєстрації шлюбу, а тільки потім на ньому можна буде поставити штамп апостилю.
  • Якщо ваш диплом та додаток до диплома при видачі підписали різні особи, а МОН не має зразка підпису одного з цих осіб, то вони влаштують тривалу тяганину з пересилання запитів, і процедура апостилювання може затягнутися на місяць.
  • Деякі країни трохи недовірливі: вони вимагають подвійного апостилю. Так, Португалія, Франція, Італія, Австрія, Великобританія, Нідерланди, Швейцарія, Бельгія та деякі інші обережні товариші визнають документ, тільки якщо ви його спочатку апостилювали, потім переклали, потім засвідчили у нотаріуса підпис перекладача, а потім знову апостилювали. Ну що ж тут поробиш, доведеться змиритися …
  • Можливі й інші труднощі – передбачити це не завжди вдається, тому що все змінюється занадто стрімко в нашіій бурхливій країні.
У складних випадках вам варто додатково поцікавитися в консульстві або там, куди ви подаєте документи, який саме вид апостилю їм від вас потрібен.

Якщо ви все ж таки віддаєте перевагу заощадити собі час і здоров’я – телефонуйте нашій відповідальній особі з апостилювання, і ми візьмемо ваші труднощі на себе (якщо в якихось випадках не зможемо взяти, то так вам і скажемо). Ймовірно, фахівець попросить вас вислати скан документів на електронну пошту, щоб пильніше поглянути на ваш випадок (чи можливо, в який термін, точна вартість і т.д.) і надати вам більш точну інформацію:

тел. (066) 770 56 20, apostilinfo@gmail.com

Ірина Володимирівна, фахівець з апостилювання


Замовити апостилювання документів (Київ):

Послуга                                                   Термін (робочі дні)                 Ціна (грн.)
1.Апостилювання документа вМіністерстві юстиції України:

  • РАЦС (ЗАГС) (свідоцтво про

народження, свідоцтво про шлюб,         1-3                                             350*

розірвання шлюбу, свідоцтво

про смерть тощо)

  • нотаріальні та судові

документи

 2. —***—в Міністерстві закордонних справ України            3-5                 350*
  1. Апостилювання документа для

юридичних осіб в Міністерстві                3-5                                              350**

Юстиції України

  1. —***—в

Міністерстві освіти України                     3-5                                              480*

(3-5 днів)

  1. . —***—в

Міністерстві освіти України                    10-15                                           369*

(10-15 днів) (складний випадок)

  1. —***—в

в Міністерстві освіти України                  20-30                                           369*

(20-30 днів)

 

________________

* Плюс держмито в розмірі 51 грн.

** Плюс держмито в розмірі 85 грн.

 

Щоб отримати консультацію фахівця з питань апостилювання або здати документи для отримання апостилю:

тел. (066) 770 56 20, Ірина Володимирівна

 

Переклад документів з апостилем

Щоб здати на переклад (з нотаріальним засвідченням або без нього) вже апостильовані документи, звертайтеся за телефонами адміністраторів нашого бюро: (044) 353 44 55, (044) 353 60 90.


Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>