+38(044) 353 44 55, +38(044) 353 60 90, +38 (068) 866 72 79 kievpereklad@gmail.com

Бюро перекладів в Києві


КИЇВПЕРЕКЛАД: бюро перекладів в центрі Києва:

м. Палац Спорту, вул. Еспланадна, 28

Замовте переклад за телефонами:

(044) 353 44 55 , (044) 353 60 90

(068) 866 72 79

Бюро перекладів Київ

Шановний відвідувачу сайту!

Ми вдячні Вам за те, що серед багатьох бюро перекладів Києва ви звернули увагу саме на нашу компанію.

Компанія Київпереклад є однією з провідних компаній у своїй галузі не дарма, адже нас вигідно відрізняє від інших бюро перекладів Києва низка важливих факторів:

 

 • Спектр нашої перекладацької діяльності дуже широкий та різноманітний: ми працюємо з кількома десятками європейських та східних мов і приймаємо замовлення клієнтів, які знаходяться не лише в Києві, а й за його межами. Бюро перекладів Київпереклад обслуговує як приватних, так і корпоративних замовників, які мають потребу в якісних перекладах різного спрямування і тематики: ми перекладаємо особисті документи, художні тексти, документацію медичного, фінансового, технічного, юридичного спрямування, особисте листування та багато інших видів текстів.
 • Всі наші перекладачі компетентні. Це означає, що для виконання ваших замовлень ми залучаємо лише професійних перекладачів, які мають вищу лінгвістичну освіту і досвід перекладу потрібної тематики.
 • У випадку виконання об’ємних замовлень якість наших перекладів залишається незмінно високою – адже з вашим замовленням працює злагоджена команда.
 • Ціни на наші послуги, незважаючи на всі фінансові кризи та інші негаразди, які зараз переживає Україна, залишаються незмінно гуманними: на відміну від інших бюро перекладів Києва, ми не підвищували цін на переклади з 2007 року. Більш того, у випадку замовлення великого об’єму ми завжди надаємо замовнику значну знижку.
 • Переклади з нотаріальним засвідченням виконуються «під ключ», тобто вам не доведеться мати справу з нотаріусом: ми засвідчуємо переклади без вашої участі та віддамо вам готовий нотаріально засвідчений переклад.
 • Київпереклад – одне з небагатьох бюро перекладів Києва, яке формує термінологічну базу та єдиний стандарт перекладу для постійних замовників. Таким чином, переклади одного й того ж замовника містять однакову термінологію та стилістику, що дозволяє уникнути розбіжностей.
 • Розміщення бюро перекладів «Київпереклад» відрізняється своєю зручністю: ми знаходимося в самому центрі Києва, за 1 хвилину пішки від метро «Палац Спорту».
 • І, як би пафосно це не звучало, але ми справді любимо свою роботу, вкладаємо душу в кожен переклад та хвилюємося про кожне замовлення, намагаємося виконати його в обумовлений термін та якомога краще. І саме тому з нами – надійно. Наші клієнти дуже цінують таке відношення та повертаються знову й знову.

Недарма за 10 років роботи в Києві та Україні «Київпереклад» отримав репутацію одного з найбільш відповідальних, швидких та доброзичливих бюро перекладів Києва. Ознайомитися з відгуками про нашу роботу можна тут.

Зробити замовлення перекладу в Києві та Україні можна за телефонами (044) 353 44 55, (044) 353 60 90, (068) 866 72 79

Бюро перекладів Київ-Переклад на мапі:

 

 


6 Comments

 1. Добрый день.
  Рассчитайте пожалуйста стоимость перевода на польский язык, с заверением печатью бюро переводов.

 2. Здравствуйте, Эдуард!

  Мы ответили Вам на почте.

 3. Доброго дня, хотіла б запитати вартість перекладу на італійську водійського посвідчення і завірення його нотаріусом і консульською печаткою.дякую

 4. Доброго дня, хотіла б дізнатись розцінки)

 5. Добрый день! Можно заказать перевод в электронном виде?

 6. Ответили Вам на почту, Людмила!

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>