+38(044) 353 60 90, +38(050) 268 81 00, +38 (068) 866 72 79 kievpereklad@gmail.com

Англійська мова

Английский перевод в Киеве и Украине

Елизавета I, Королева Англии

Англійська мова належить до західно-германської гілки індоєвропейської сім’ї мов, яка тісно пов’язана з фінською, німецькою та нідерландською мовами. Історія походження англійської мови розпочинається з Англії, і зараз нею розмовляють люди на шести континентах. Англійська – основна мова в США, Об’єднаному Королівстві Великобританії, Канаді, Австралії, Ірландії, Новій Зеландії та мова численних народів просторів Карибського моря та Тихого океану. Англійська також являється офіційною мовою Індії та Філіппін, Сінгапуру та багатьох країн Південної Африки.

Англійську обирають першою іноземною мовою для вивчення в багатьох країнах світу, і саме з цієї причини англійська отримала статус світової мови «лінгва франка». За приблизними даними, близько третини населення планети, тобто, приблизно 2 мільярди людей, використовують англійську мову.

Яка кваліфікація перекладачів, які виконують англійські переклади? 

Бюро Київ-Переклад надає послуги перекладу будь-яких текстів як з англійської, так і на англійську мову. Ці переклади виконуються професійними перекладачами, лінгвістами з вищою філологічною освітою за спеціальністю «англійська мова та література».

За бажанням замовника можлива послуга вичитки перекладеного тексту носієм мови.

Які види англійських перекладів виконує бюро? 

Бюро КиївПереклад перекладає всі види довідок, свідоцтв, паспортів, дипломів з додатками та без, всі види господарських та інших угод, статутні документи підприємств та установ як із англійської так і на англійську мову. 

Ми також перекладаємо побутове листування та всі види художніх текстів, технічної та медичної документації. 

Замовте переклад в нашому бюро.

Тел в Києві +38 (044) 353 44 55

бюро “Київ-Переклад”

 

Більше інформації про англійську мову:

Англійська мова в світі.