+38(044) 353 60 90, +38(050) 268 81 00, +38 (068) 866 72 79 kievpereklad@gmail.com

Арабська мова

Арабська мова. Переклад у Києві

худ. Костянтин Маковський “Портрет араба” кінець 19 ст.

Арабська мова – це південно-семітська мова, поширена на великій території, включаючи Північну Африку, більшу частину Аравійського півострова, а також інші частини Близького Сходу. Організація Об’єднаних Націй включила арабську мову до списку свої робочих мов.

Арабська мова є мовою Корану, священної книги ісламу, та релігійною мовою всіх мусульман. Літературний варіант, який зазвичай називають класичною арабською  – це форма мови, відображена в Корані, але з деяким змінами, необхідними для її використання в наш час. Літературний мовний стандарт єдиний для всього арабського світу. Розмовна арабська включає в себе багато розмовних діалектів, і люди, які розмовляють на різних діалектах, часто не розуміють один одного. Розрізняють великі діалектні групи Аравії, Іраку, Сирії, Єгипту, Північної Африки. За виключенням діалекту Алжиру, всі вони зазнали сильного впливу літературної арабської мови.

Фонетична та граматична системи арабської мови, а також її писемність, сильно відрізняються від усіх європейських мов. Цікавим є той факт, що письмо та читання здійснюються справа наліво.

Послуги з перекладу арабських текстів в бюро «КиївПереклад»

Бюро перекладів «КиївПереклад» виконує переклади з / на арабську мову якісно та без запізнень. Арабські переклади виконуються виключно професійними перекладачами, спеціалістами з вищою лінгвістичною освітою з цієї спеціальності.

Бюро перекладає арабські паспорти з нотаріальним засвідченням, будь-які довідки та свідоцтва, різноманітну ділову та технічну документацію. Ми також здійснюємо переклади побутового листування та художніх текстів.

Замовити переклад з / на арабську мову в нашому бюро:  (044) 353 44 55

Бюро «Київ-Переклад» виконує також переклади для замовників за межами Києва.