+38(044) 353 60 90, +38(050) 268 81 00, +38 (068) 866 72 79 kievpereklad@gmail.com

Азербайджанська мова: послуга в бюро Київ-Переклад

Щоб замовити азербайджанський переклад у м.Київ, або отримати більш детальну інформацію (термін, ціни тощо), телефонуйте в бюро:

перекласти на азербайджаньську мову
азербайджанська моваАзербайджанська мова  належить до західної огузької групи тюркської мовної сім’ї. Азербайджанською розмовляють понад 32,2 мільйони людей переважно в Азербайджані, Ірані, Грузії, Росії та Туреччині. А також в Іраку, Сирії та Туркменістані.

Існують 2 варіанти азербайджанської мови: північний та південний. Іноді їх розглядають як окремі мови, хоча вони мають багато спільного, і люди можуть зрозуміти один одного.

Північна азербайджанська мова є офіційною мовою країни Азербайджан, вона також є поширеною в південній частині Дагестану, в південній частині Кавказу і частково в Центральній Азії. Нею говорять близько 7,3 мільйона носіїв мови, а 8 мільйонів – знають її як другу мову.

Південно-азербайджанською говорять близько 16,9 мільйонів людей, в основному на північному заході Ірану та частково в Іраку та Туреччині, а також Афганістані та Сирії.

Азербайджанська мова є дуже схожою на турецьку, кашкайську, туркменську та кримськотатарську мови.

Абетка, яка використовується під час перекладу на азербайджанську мову

азербайджанська абетка на письміЗ 7-го сторіччя і аж до 1920 року для азербайджанської писемності використовувалася арабська абетка. Потім у часи СРСР використовувалася кирилиця. Після здобуття незалежності в 1991 році азербайджанська мова стала використовувати латиницю, кінцева версія абетки була затверджена в 1992 році, і зараз саме вона використовується на письмі та під час перекладу текстів на азербайджанську мову.

Характерно, що в Ірані азербайджанською завжди писали за допомогою арабської абетки, вона відома також як «азербайджанська турецька».

Азербайджанський переклад у Києві

Бюро «Київ-Переклад» виконує письмові переклади документів та текстів з азербайджанської мови на українську/російську і навпаки. Переклади виконує кваліфікований перекладач-азербайджанець з лінгвістичною освітою.

У нашому бюро ви можете замовити переклад паспорта, довідки, договору або будь-якого іншого документа чи тексту з азербайджанської мови.

Азербайджанський переклад наразі не засвідчуємо нотаріально, засвідчуємо штампом бюро.

Про переклад азербайджанського паспорта у Києві

Київ-переклад та азербайджанський паспорт Одна з найбільш затребуваних послуг у нашому бюро – переклад паспорта. Азербайджанський паспорт містить дубльований текст англійською мовою, тому під час перекладу паспорта можна замовляти його переклад не з азербайджанської, а з англійської: це суттєво зекономить витрати на переклад, оскільки азербайджанський перекладу коштує дорожче, ніж англійський.

Дзвоніть за телефонами нашого бюро перекладів:

zamovyty-azerbaidzhanky-pasport


Submit a Comment

Your email address will not be published.