+38(044) 353 60 90, +38(050) 268 81 00, +38 (068) 866 72 79 kievpereklad@gmail.com

Переклад для бізнесу

Для того, щоб замовити переклади для бізнесу, зв’яжіться з нами за телефонами в Києві (Україна):

Послуги перекладу для компаній  в м. КиївЯк відомо, значна частина послуг в сучасному світі – це послуги В2В, що означає «бізнес для бізнесу». І послуги бюро перекладів в цьому випадку – одні із найбільш популярних послуг В2В ринку.

В нашому бюро «Київ-Переклад» послуги, які ми надаємо не приватним особам, а іншим компаніям, по об’єму складають більше 60% всього обороту.

Які ж бізнес-переклади популярні на сьогоднішній день?

З досвіду нашого бюро перекладів, великий та малий бізнес перекладає здебільшого:Фото - перекладач для бізнесу

  • статутні документи;
  • ліцензії;
  • опис товарів;
  • міжнародні договори.

Водночас найпопулярнішою мовою до сих пір залишається англійська, хоча й інші (в тому числі, німецька та китайська) – також не рідкість при замовленні бізнес-перекладу.

Чим відрізняються послуги для бізнесу від інших видів перекладу?

Перш за все, це більша відповідальність за якість перекладу. Наші перекладачі усвідомлюють, що виконана ними робота в більшості випадків «піде» за межі Києва та України, де вже неможливо буде щось виправити в перекладеному тексті, так як він уже буде завірений нашим нотаріусом. Також від точності перекладу залежить чи пропустять товар на таможні, і наскільки успішним буде укладання угоди наших клієнтів із зарубіжними партнерами. Розуміння цих фактів надає перекладачам більше відповідальності та стимулює знову і знову перепровіряти уже перекладений текст, вносити корективи, радитись з колегами.

По-друге, переклади для бізнесу в дуже багатьох випадках вимагають довготривалої співпраці. А це означає, Фото бізнес-перекладщо між нашим бюро перекладів існує багаторічний двосторонній зв’язок з компанією-клієнтом. Він виражається в тому, що:

  1. В нашому бюро накопичується «глосарій» – список термінів, які використовуються саме для цієї компанії, пов’язані з її сферою діяльності.
  2. Як правило, до кожного бізнесу прикріплений той чи інший перекладач, іноді декілька, які знають тонкощі цього бізнесу та вимоги до текстів для цієї компанії. Це призводить до однорідності перекладу для компанії, відсутність різночитання в перекладах, – і компаніям це дуже подобається.
  3. Як постійні клієнти, а особливо це відноситься до великих «оптових» замовників, бізнеси, співпрацюючи з бюро, отримують ексклюзивні умови – чи відносно тарифів, чи термінів, чи за іншими критеріями.

По-третє, бізнес-переклади вимагають суворої конфіденційності. Наші перекладачі та коректори це розуміють та суворо дотримуються принципів конфіденційності. За необхідності ми підписуємо з компанією-замовником відповідний документ.

Дізнайтеся більше про бізнес-переклади або зробіть замовлення:

+38 (044) 353 44 55

Надіслати файл на оцінку можна ТУТ

Отправить нам файл:

___________________________

Нас рекомендують:

Політика надання послуг:

Будь ласка, ознайомтеся

Буккроссинг в Киеве: присоединяйтесь!

В нашем бюро есть полочка БУККРОССИНГА . Присоединяйтесь, чтобы узнавать о новых поступлениях: