+38(044) 353 60 90, +38(050) 268 81 00, +38 (068) 866 72 79 kievpereklad@gmail.com

Бюро Київ-Переклад – для всіх міст України – дистанційне, онлайн замовлення


Бюро Київ-Переклад - для всіх міст УкраїниБюро «Київ Переклад» здійснює переклади для замовників у всіх містах та інших населених пунктах України – підприємств та організацій, приватних осіб.

Всі види перекладів – побутовий, художній, технічний, медичний, переклад документів та інші види перекладів – «до снаги» нашим компетентним спеціалістам.

Щоб здійснити дистанційне (онлайн) замовлення перекладу в нашому бюро, ви можете написати нам на електронну адресу kievpereklad@gmail.com з проханням оцінити вартість роботи та подзвонити в Київ за телефоном (044) 353 44 55 для уточнення деталей.

Оплата за дистанційне (онлайн) замовлення здійснюється шляхом перерахування відповідної суми на розрахунковий рахунок бюро перекладів ТОВ «КиївПереклад».

Готовий переклад ми надсилаємо вам по електронній пошті. Якщо вам необхідне нотаріальне засвідчення перекладу, ми можемо відіслати вам перекладений та засвідчений нотаріусом документ шляхом кур’єрської доставки (в такому випадку вартість доставки оплачує замовник).

Таким чином, ви можете замовити онлайн переклад в нашому бюро, знаходячись за межами Києва.

Мови перекладу: англійська, арабська, болгарська, грецька, грузинська, іспанська, італійська, китайська, молдавська, німецька, перська (фарсі), польська, португальська, російська, сербська, словацька, турецька, угорська,українська, французька, хорватська, чеська, японська.


Submit a Comment

Your email address will not be published.