+38(044) 353 60 90, +38(050) 268 81 00, +38 (068) 866 72 79 kievpereklad@gmail.com

Чеська мова

Чеський переклад у КиєвіЧеська мова: загальні відомості

Чеська (богемська) мова є рідною для понад 12 мільйонів чоловік, більшість з яких живе в Чеській Республіці, де чеський є офіційною мовою.

Історично чеська мова належить територіям Богемії, Моравії та Сілезії. Це центральна та східна частина колишньої Чехословаччини. Чеська мова є дуже близькою словацькій,  якою розмовляють у Словаччині. Ці дві мови є настільки спорідненими, що носії чеської та словацької мов легко розуміють один одного.

Носії чеської мови, крім Чеської Республіки, проживають в США та Канаді (близько 28 тисяч чоловік), Україні, а також у Польщі, Австрії та Ізраїлі.

Чеська належить до групи слов’янських мов. У письмі використовується модифікований латинський алфавіт без використання літер q, w і x. Мова піддалася дуже сильному німецькому впливу в період Австрійського домінування в Богемії та Моравії.

Інформація про чеський переклад у Києві

Бюро перекладів «Київ-Переклад» надає послуги професійного перекладу з чеської на українську / російську та з іноземних мов на чеську. Наше бюро також може здійснити чеський переклад з інших іноземних мов за допомогою проміжної мови  (української або російської).

Чеський переклад у Києві виконується кваліфікованими перекладачами, лінгвістами-філологами чеської мови з лінгвістичною освітою. Ми перекладаємо документацію всіх видів, особисту переписку та художню літературу на чеську мову.

У Києві, а в особливості в нашому бюро перекладів, найбільшою популярністю користуються переклади дипломів, свідоцтв про шлюб і народження, а також інші види перекладу документів на чеську мову. У нас також є фахівці-перекладачі чеської, які давно та успішно займаються перекладом юридичних і фінансових документів з чеської.

Без коливань саме в «Київ-перекладі» ви також можете замовити послугу з перекладу медичних текстів з чеської мови або на неї: ось вже більше 10 років ми накопичували досвід з перекладу чеської медичної документації і маємо можливість проконсультуватися з фахівцями-медиками.

Останнім часом, завдяки розвитку інформаційних технологій, затребуваною стала послуга перекладу веб-сайтів з чеської і на чеську. Перекладачі нашого бюро чудово справляються з такою відповідальною роботою. Вони усвідомлюють, що грамотно перекладений сайт служить якісною «візиткою» будь-якої компанії та ставляться до такого замовлення з особливою ретельністю і відповідальністю.

Ми також здійснюємо засвідчення чеських перекладів, виконаних нашими перекладачами, у діючих нотаріусів Києва. Детальніше про нотаріально засвідчені переклади читайте в розділі нотаріальний переклад.

Замовити чеський переклад в Києві або отримати більш детальну інформацію ви можете за телефонами (044) 353 44 55 та (044) 353 60 90