+38(044) 353 60 90, +38(050) 268 81 00, +38 (068) 866 72 79 kievpereklad@gmail.com

Грецька мова

ГРЕЦЬКА мова. Переклад у Києві.

Платон та Аристотель
Частина фрески Рафаеля Санті «Афінська школа» 1509

Грецька мова – це індо-європейська мова, якою розмовляють в першу чергу в Греції. Він має довгу та добре задокументовану історію. Історія грецької мови довша історії будь-якої індоєвропейської мови, вона охоплює 34 століття.

Давні греки в різних кінцях країни розмовляли багатьма діалектами, давньогрецькі діалекти дуже сильно відрізнялись один від одного. Так звана Спільна Мова розвинулася тільки в 1-м столітті до нашої ери. Ця мова, яка пізніше стала спільною для всієї Греції, розвинулася з аттичного діалекту, а саме з того її варіанту, яким розмовляли в Афінах. Ця Спільна Мова запозичила окремі слова з різних діалектів грецької. Це відбулося саме тоді, коли Олександр Великий підкорював Схід. Тому цією мовою могли розмовляти та писати в Сирії, та в Малій Азії, та в Персії, та в Єгипті. Вона по суті стала міжнародною мовою того часу.

З плином часу ця мова втратила свої старі форми та розвинула деякі нові риси. Після цього процесу мова стала дуже схожою на сучасну грецьку мову. Більшість прикладів цієї схожості можна знайти в Новому завіті, який спочатку було написано Спільною Грецькою.

Сучасна грецька має унікальні достоїнства: виразність, гнучкість, великі композиційні можливості та продуктивність, що означає, що вона може поєднувати та породжувати слова у відповідності з потребами мовця.

Переклад з/на грецьку мову в бюро «КиївПереклад»:

Всі переклади документів, паспортів, свідоцтв, договорів (контрактів), медичних та технічних текстів з грецької та на грецьку мову виконуються високо кваліфікованими перекладачами, філологами з лінгвістичною освітою.

Бюро «Київ Переклад» також виконує грецьки переклади з нотаріальним засвідченням. За бажанням замовника і саме нотаріальне засвідчення може бути перекладене на грецьку мову.

Для замовників за межами Києва можливе замовлення перекладу онлайн.

Замовте переклад ваших текстів: тел.. в Києві (044) 353 44 55