+38(044) 353 60 90, +38(050) 268 81 00, +38 (068) 866 72 79 kievpereklad@gmail.com

Грузинська мова

Грузинский язык. Бюро переводов Киев-Перевод

К. Маковський «Цариця Тамара»

Грузинська мова – офіційна мова Грузії. Розмовна форма грузинської має багато діалектів та зазвичай ділиться на східну та західну діалектні групи. Грузинською також розмовляють в регіонах Азербайджану та північно-східної Туреччини, а також в багатьох селах в районі Ісфахана в Ірані.

Грузинська літературна традиція, у вигляді окремих написів, сходить в 5 столітті. Багато літературних пам’яток залишилось ще з періоду старої грузинської (5-й-11-й століття), в тому числі переклад Біблії. Нова грузинська літературна мова на основі діалекту Східної Грузії виникла в світській літературі близько 12-го століття. Її становлення остаточно відбулося в середині 19-го століття. Стара грузинська використовувалася для релігійних цілей до початку 19 століття.

Сучасна грузинська має п’ять голосних та 28 приголосних; в давньогрузинській було п’ять голосних та 30 приголосних. Грузинська має приблизно такі ж частини мови, як і індоєвропейські мови. Іменник має 7 відмінків. Прикметник, як правило, передує іменнику та узгоджується з ним у відмінку, але не в числі.

Писемність старої грузинської, ймовірно, походить з грецького алфавіту. Про це свідчить порядок алфавіту (який повторює грецьку послідовність) та форма деяких букв. Сучасна грузинська писемність основана на курсиві круглої форми, який було розроблено з кутастої книжної писемності в 9 столітті.

Переклад з / на грузинську мову в бюро «Київ Переклад»

Бюро «Київ Переклад» працює з будь-якими видами грузинських текстів та виконує переклади як з грузинської так і на грузинську мову. Ваш переклад також може бути засвідчений нотаріально (за вашим бажанням).

З грузинськими перекладами працюють висококваліфіковані перекладачі з вищою лінгвістичною освітою.

Замовлення перекладу можна здійснити у нас в офісі в Києві або онлайн.

Телефон бюро Київ Переклад: (044) 353 44 55