+38(044) 353 60 90, +38(050) 268 81 00, +38 (068) 866 72 79 kievpereklad@gmail.com

Хорватська мова

Замовити хорватський переклад у Києві можна за телефонами:

(044) 353 44 55 , (044) 353 60 90,

(068) 866 72 79 

Хорватський переклад у КиєвіЗа даними кінця ХХ століття, хорватською мовою говорить близько 6 300 000 чоловік. Носії хорватської мови проживають в Хорватії, Боснії, Герцеговині, Італії, Румунії. Ця мова належить до Південно-Слов’янської мовної гілки і є дуже спорідненою з сербською мовою.

Вважається, що письмова хорватська мова з’явилася приблизно в 9-му столітті, коли стара церковнослов’янська мова офіційно стала мовою релігійних церемоній. Перший хорватський літературний текст відноситься до 12-го століття.

Сербська, боснійська і хорватська мови дуже схожі в своїй письмовій формі. Фактично, вони різняться між собою навіть в меншій мірі, ніж британський і американський варіанти англійської мови. Всі три ці мови відрізняються одна від одної тільки лексикою. Що ж стосується писемності, в сербській мові використовується кирилиця, а в хорватській – латиниця.

Хорватські переклади в Києві та Україні

У 2013 році Хорватія вступила до Європейського Союзу. Відомо, що за правилами ЄС документація на будь-які товари, які продаються на території країн-членів ЄС, повинна бути перекладена на державну мову. Тому з 1 липня 2013 року переклад документів на хорватську мову і, найчастіше, з нотаріальним засвідченням, є необхідною умовою успішного бізнесу з Хорватією.

Бюро перекладів «Київ-Переклад» здійснює такі офіційні переклади з української на хорватську і з хорватської на українську, а також інші мови із засвідченням штампом бюро перекладів або нотаріальним засвідченням (на вимогу).

У нашому бюро в Києві ви можете замовити наступні види перекладів як на хорватську, так і з неї:

У деяких випадках, в нашому бюро є можливість виконувати термінові переклади з / на хорватську мову. Про наявність такої можливості уточнюйте у адміністраторів бюро.

Перекладачі хорватської в Києві

У нашому бюро хорватськими перекладами займаються тільки кваліфіковані перекладачі хорватської, фахівці-лінгвісти з вищою освітою за спеціальністю «Хорватська мова та література». Перекладачі, які виконують переклади фінансової документації або технічних текстів, мають досвід перекладацької діяльності у відповідній сфері.

Ціни на хорватський переклад у Києві

Ціна на замовлення хорватської мови, так само як і на інші мови, встановлюється з розрахунку за 1 тис. друкованих символів з пробілами і залежить від терміновості і складності тексту.

Уточнити поточну ціну, прорахувати вартість перекладу і зробити замовлення можна зателефонувавши в офіс бюро «Київ-Переклад» за телефонами:

(044) 353 44 55 , (044) 353 60 90,

(068) 866 72 79


2 Comments

  1. Потрібно перекласти договір з української на хорватську. Договір на 2 сторінках. Будь ласка, відразу вказуйте свої ціну. Зробити до завтра, до 13,00, до кінця дня. Оскільки хорватську мову я не знаю від слова зовсім)))), то у разі зауважень зі сторони хорвата до якості перекладу, можливий варіант допрацювання переможцем (не більше 5 правок). Дякую!

  2. Доброго дня, Інно!

    Дякуємо за ваше запитання, відповідь надіслали на пошту.

Submit a Comment

Your email address will not be published.