+38(044) 353 60 90, +38(050) 268 81 00, +38 (068) 866 72 79 kievpereklad@gmail.com

Італійська мова

Італійська мова. Переклад у Києві

Сандро Ботічеллі. Портрет Молодої жінки. 1480 р.

Італійська мова (italiano) – романська мова, якою розмовляють близько 66 000 000 людей в Італії (включно з Сицилією та Сардинією), Франції (включно з Корсикою), Швейцарії та інших країнах. Нею розмовляє велика кількість емігрантів та їх нащадків в Америці, особливо в США, Аргентині, Канаді. Письмові пам’ятки італійської мови датуються з 10-го століття (набір протоколів суду з показаннями свідків «народною» італійською мовою), та перший довгий літературний твір («Лаврентіївський літопис») датується кінцем 12 століття.

Хоча італійська має стандартну форму, основою якої є діалект Флоренції, найбільш поширеною мовою являється діалект або локальний варіант Стандартної італійської мови. Чим менш формальна розмова та менш освічений мовець, тим сильніше відхилення від стандартної мови.

Існують наступні діалектні групи: Північно-італійська, або гало-італійська; Венетська – нею розмовляють в північно-східній Італії; тосканська (в тому числі корсиканська) та три взаємопов’язаних групи з південної та східної Італії – (1) діалекти Марке, Умбрії та Риму, (2) діалекти Абруццо, Апулії, Неаполя, та (3) діалекти з Калабрії, Отранто та Сицилії.

Особливості італійської мови 

Звукова система італійської цілком схожа на латинську та французьку мови. Її граматика також схожа на інші сучасні романські мови, має узгодження прикметників з іменниками, використання означеного та неозначеного артиклю, відсутність відмінювання іменників, два роди (чоловічий та жіночий), а також розвинену систему перфектних форм дієслова.

Яка кваліфікація перекладачів, які виконують італійські переклади?

Бюро перекладів Київ Переклад надає послуги перекладу будь-яких текстів як з італійської, так і на італійську мову. Ці переклади виконуються професійними перекладачами, лінгвістами з вищою філологічною освітою за спеціальністю «Італійська мова та література».

За бажанням замовника можлива послуга вичитки перекладеного тексту носієм мови.

Які види італійських перекладів виконує бюро? 

Бюро Київ Переклад перекладає всі види довідок, свідоцтв, паспортів, дипломів з додатками та без, всі види господарських та інших угод, статутні документи підприємств та установ як з італійської так і на італійську мову.

Ми також перекладаємо побутове листування та всі види художніх текстів, технічної та медичної документації. 

Замовте переклад в нашому бюро.

Тел. в Києві +38 (044) 353 44 55

бюро “Київ-Переклад”