+38(044) 353 60 90, +38(050) 268 81 00, +38 (068) 866 72 79 kievpereklad@gmail.com

Китайська мова

Китайский язык. Перевод в бюро (Киев)

Невідомий художник. Портрет знаменитого вченого, перекладача та міністра церемоній при Міньському дворі Сюя Гуанци (1562-1633)

Сучасний офіційний стандарт китайської мови представлений діалектом мандарин. Китайська мова мандарин походить з північної області Китаю. Це найпоширеніший вид китайської мови.

Поширення китайської мови

Китайською розмовляють у всьому Китаї на північ від річки Янцзи та в більшій частині решти країни. Вона є рідною для двох третин населення.

Китайську мову Мандарин поділяють на чотири підгрупи: Північний Мандарин, з центром в Пекіні, ним розмовляють в Північному Китаї та Північно-Східній провінції (Маньчжурія); Північно-західний мандарин, поширений на північ від міста Баоцзи та на більшій частині північно-західного Китаю; Південний Мандарин, поширений на території навкруги Чунціна, в провінції Сичуань та в частинах південно-західного Китаю, що прилягають до нього; Південний Мандарин – мова нижньої течії Янцзи.

Китайський мандарин, яким розмовляють в Пекіні, є основою для сучасного стандарту національної мови. Зазвичай його називають путунхуа – «спільна мова» в Китаї. Сучасною стандартною китайською мовою також офіційно розмовляють на Тайвані.

Китайський мандарин – тонова мова. В ній присутні чотири рівні тону. За допомогою тону розрізняються слова та склади, які однакові на вигляд, але мають різне значення. Мандарин, як і всі інші діалекти китайської мови, має головним чином односкладові слова та словоформи, а також фіксований порядок слів у реченні.

Послуги перекладу китайських текстів в бюро «Київ Переклад»

Бюро перекладів «КиївПереклад» виконує якісно та вчасно переклади з / на китайську мову. Китайські переклади виконуються виключно професіональними перекладачами, спеціалістами з вищою лінгвістичною освітою за цією спеціальністю.

Бюро перекладає китайські паспорти з нотаріальним засвідченням, будь-які довідки та свідоцтва, різноманітну ділову та технічну документацію. Ми також здійснюємо переклади побутового листування та художніх текстів.

Замовити переклад з /на китайську мову в нашому бюро: (044) 353 44 55

Бюро «Київ Переклад» виконує переклади для замовників за межами Києва.