+38(044) 353 60 90, +38(050) 268 81 00, +38 (068) 866 72 79 kievpereklad@gmail.com

Мови майбутнього та місця їх розповсюдження

Мови майбутнього
Чи можемо ми визначити мову майбутнього просто склавши список найбільш поширених мов світу? Відповідь: і так, і ні. Так, тому що, якщо мова поширена, то можна прослідкувати в яких аспектах вона використовується найбільше, наприклад: бізнес сфера або освіта. Ні, тому що кожна мова розвивається та існує в певній країні або країнах, що тягне за собою культуру цих країн, народи та історію, і скласти такий список, беручи до уваги повністю усі аспекти, вже буде доволі важко.

Давайте спробуємо розвинути цю тему, та спробуємо скласти список мов майбутнього, та поєднати їх з можливим місцем розповсюдження.

Мова: Мандарин 

Починаємо список з мандарину, оскільки це не тільки мова майбутнього, але й мова теперішнього. Що ж такого особливого у цій мові? Мандарин, як ми знаємо, є найпоширенішою мовою світу, і нею володіють 1,3 мільярди людей, і кількість мовців невпинно зростає. Згідно з даними нещодавніх досліджень, Мандарин зараз вивчають ще 40 мільйонів студентів. Мандарин вивчають люди з усіх куточків світу: від Азії до Африки, та від Австралії до Європи.

Місце майбутнього розповсюдження – Тайвань 

Живописний острів Тайвань з розкішними пейзажами, багатими традиціями та чудовою культурою знаходиться далеко від південно-східного Китайського узбережжя. У столиці – Тайбей розташована велика кількість музеїв, таких як: Національний палац-музей в якому експонується чудова колекція китайського мистецтва. Місто на півдні острова – Тайнань є найстарішим містом острівної нації, та відоме за свої безсмертні традиції, історичні будівлі і, звісно, за їжу. У цьому місті, у цілодобовому магазині, можна взяти кілька тайванських страв з собою, та під час вечірньої прогулянки перекинутись парочкою словечок з місцевими жителями, використовуючи при цьому Мандарин.

Мова: Хіндустані 

Хіндустані – основна мова Індії з 400 мільйонами мовців. Хіндустані складається з кількох діалектів Індуїстської та мови Урду, які є найбільш поширеними діалектами. У цих двох мов багато спільних слів та граматика, але вони відрізняються у своїх письмових формах, оскільки мова Урду використовує у письмі арабську графіку. Було передбачено, що Індійська нація перевищить Китайську, припускаючи, що Хіндустані стане мовою майбутнього, оскільки кількість її мовців зростає.

Місце майбутнього розповсюдження – Індія 

Різноманітність Індії приголомшуюча, від північних гір, з вершками покритими снігом, до наповнених сонцем пляжів на півдні, Індія може запропонувати вам усе. Це нація, наповнена кольорами, від сарі, які носять жінки до кольорів спецій та їжі у супермаркеті. Індія пропонує багату та чарівну культуру, яку неможливо забути. В духовному плані, більша частина Індії сповідує Індуїзм – найбільшу релігію країни. Індія також пропонує туристам вихор відмінностей, чи це проживання у одно- або двозірковому готелі, або ж у найбільш розкішних готелях, які тільки може вам запропонувати ця країна. І найголовніше – це характерна тільки для Індії їжа, яка відома у всіх куточках світу. 

Мова: Англійська 

Англійська – друга в світі найпоширеніша мова та найбільша популярна серед мовців як друга іноземна мова. Англійська мова це лінгва франка у сфері бізнесу. На сьогоднішній день англійською мовою володіє 506 мільйонів людей. Британський Консул припускає, що до 2020 року англійську мову вивчатиме 2 мільярди людей, та англійська буде й надалі домінувати як мова світового бізнесу, та як мова майбутнього.

Місце майбутнього розповсюдження – Нова Зеландія 

Ця країна, яку було обрано як місце для зйомок фільму «Володар перснів» є однією з найбільш неймовірних місць. З місцевої культури, особливої дикої природи та екстремального туризму, Нова Зеландія швидко стає країною майбутнього. Північний острів Нової Зеландії є домівкою для багатокультурних міст, таких як: Окленд та Веллінгтон, та пропонує подорожуючим теплу та м’яку погоду, навіть краще, ніж на Південному острові. Такий же неймовірний Південний острів є домівкою захоплюючих гір, та колоритного Національного парку Фіордланд.

Мова: Іспанська

У світі більше ніж 414 мільйонів мовців іспанською мовою, і це робить її третьою найпоширенішою мовою світу та мовою майбутнього. Нещодавно, іспанська мова зайняла верхню сходинку у списку найщасливіших мов світу, разом з португальською та англійською мовами. Основою дослідження були бали 5 мільйонів людей, які оцінювали різноманітні слова за шкалою від 1 до 9 (9 – найбільш позитивне слово, 1 – найбільш негативне слово). В результаті, дослідники вияснили, що іспанська мова в більшості складається з позитивних слів. Але, що робить іспанську мовою майбутнього? Є багато факторів, які роблять цю мову мовою майбутнього. По-перше, іспанською мовою розмовляють на чотирьох континентах, 2.8 мільйони людей з яких не є іспанцями, але вдома розмовляють іспанською мовою. Кількість мовців іспанською в Сполучених Штатах також зросло за останні роки. Прогнозується, що до 2050 року іспанська популяція в США зросте до 24% всього населення країни.

Місце майбутнього розповсюдження – Нікарагуа 

Нікарагуа є найменш туристичною країною в Центральній Америці, але припускається, що кількість подорожуючих туди цілком може зрости. Цей тропічний рай, чиїм сусідом є популярна Коста Рика, пропонує не менш вражаючі ландшафти, але за менші гроші. Нікарагуа також відома за виверження вулканів, що може привабити шукачів пригод. Але, не зважаючи на всю природну красу, роками, Нікарагуа несла клеймо бідної та зруйнованої війною країни, що понизило рівень туризму. На сьогоднішній день, ця чудова країна розвивається у всіх напрямках, та пропонує туристам колоніальні міста та незаймані пляжі. Її такий подальший розвиток цілком може зробити її країною майбутнього.

Мова: Арабська 

Арабська – одна з найстаріших мов світу, та нею розмовляють в Середньо-східних та Африканських країнах, включаючи Йорданію. Арабською мовою володіє приблизно 295 мільйонів людей, та вона є офіційною мовою Мусульманського Священного Писання. Ця мова також вплинула на розвиток таких мов як: Урду та Іспанська. Арабська мова поділилась 4000 слів з іспанською мовою, та це є однією з офіційних мов Організації Об’єднаних Націй, що робить її мовою майбутнього.

Місце майбутнього розповсюдження – Об’єднані Арабські Емірати 

Об’єднані Арабські Емірати вже довели, що вони можуть стати країною майбутнього. Із зростаючою кількістю відвідувачів, ця країна швидко стає гарячою точкою для подорожуючих, які шукають комбінацію розкоші зі спекотною погодою. Об’єднані Арабські Емірати пропонують різноманіття ландшафтів, починаючи з сучасних хмарочосів до пустелей та теплих пляжів. Туристи також цілком можуть загубитися у величезній кількості маркетів та магазинів, роблячи свої найкращі покупки.


Submit a Comment

Your email address will not be published.