+38(044) 353 60 90, +38(050) 268 81 00, +38 (068) 866 72 79 kievpereklad@gmail.com

Перська мова (фарсі)

Переклад на фарсі в КиєвіПерська мова (інша її назва – фарсі) належить до індо-європейської сім’ї мов та має віддалену спорідненість з англійською мовою, санскритом, курдською мовою та пушту.

Сучасна перська мова сформувалася приблизно в 9-му столітті. Вона є державною мовою Ірану, Афганістану та Таджикистану. Перська мова називається фарсі в Ірані, дарі в Афганістані та таджики в Таджикистані.

Особливості перської мови (фарсі) 

В перській мові відсутні, рід, число та артиклі. Писемність фарсі – це модифікована писемність арабської мови, яка виконується справа наліво.

За часів Радянського Союзу таджицький варіант перської мови почав використовувати латиницю, а потім кирилицю. Після розпаду СРСР почався рух за арабізацію таджицької писемності.

Чи важка перська мова для перекладу? 

Переклад перської мови непростий саме в силу деякої «плутанини» у його писемності, яка відрізняється непослідовним розподілом деяких голосних та написанням певних приголосних, яке чергується. Ці та інші риси перської мови, що ускладнюють його читання, письмо та переклад, призвели до того, що в 19 столітті в Ірані почався рух за латинізацію писемності.

Переклади фарсі (перської мови) в Києві 

В бюро перекладів «Київ-Переклад» всі переклади на перську мову та з неї виконуються тільки висококваліфікованими перекладачами. Наш основний перекладач фарсі – корінний іранець з двома вищими лінгвістичними освітами, одну з яких отримано в Ірані, а другу – у нас, в Києві, в університеті Шевченко. Тому, замовляючи у нас в бюро Київ-Переклад переклади документів, договорів, текстів з перської мови та на перську, ви можете не турбуватись про якість виконаного перекладу.

Ми також здійснюємо переклад перських документів з нотаріальним засвідченням.

Щоб розмістити замовлення на переклад перської мови (фарсі) у Києві або отримати більш детальну інформацію про замовлення або оформлення, телефонуйте за номерами: +38 (044) 353 44 55 та +38 (044) 353 60 90 

Цікаві факти про мову від перекладачів перської мови (фарсі): 

За останню тисячу років перська мова майже не змінилася: носій або перекладач перської мови може розуміти не лише сучасні тексти на фарсі, а й тексти 10-го століття (за винятком декількох слів і фраз).

З перської мови в нашу мову прийшло чимало слів, про походження яких ми навіть не здогадуємося: тюльпан, нарцис, хакі, цукор, жасмин, магія та інші.


3 Comments

  1. Здрастуйте, интересует перевод паспорта с персидского языка на украинский + нотариальное заверение, вы таким занимаетесь?

  2. Доброго дня! Потрібен переклад українською мовою диплому про вищу освіту з фарсі та нотаріальне засвідчення перекладу. Цікавить ціна послуги, термін виконання. Дякую!
    0939193949

  3. Добрий день, Оксано!
    Дякуємо вам за відповідь, вам відповіли на пошту.

Submit a Comment

Your email address will not be published.