+38(044) 353 60 90, +38(050) 268 81 00, +38 (068) 866 72 79 kievpereklad@gmail.com

Польська мова

Польский язык. Перевод в бюро Киева

Польський портрет епохи бароко, т.з. «Сарматський портрет»

Польська мова – західнослов’янська мова, яка належить до лехитської підгрупи. Польська тісно пов’язана з чеською, словацькою та сербською мовами Східної Німеччини. Нею розмовляє більшість нинішнього населення Польщі.

Сучасна літературна мова датується 16-м століттям та спочатку була заснована на діалектах області навколо Познані, в західній Польщі. Писемність на основі Римського (латинського) алфавіту. Перша пам’ятка письмової мови представляє собою список імен в папській буллі, яку було видано в 1136 році папою Інокентієм IIархієпископу Гнезіна. Рукописи, які дійшли до нашого часу та містять в собі значний об’ємзв’язного тексту, датуються не раніше 14 століття.

Польська мова містить в собі велику кількість слів, запозичених з латині, чеської, німецької, білоруської та української, а також деякі слова з італійської, французької та англійської. Разом з іншими слов’янськими мовами Заходу він має фіксований наголос. На відміну від інших мов, польська має декілька носових голосних, успадкованих від ранніх слов’ян. Серед основних діалектів польської – Великий Польський, Поморський, Сілезький, Малий Польський та Мазовецький. Кашубський часто класифікується як польський діалект, хоча історично являється окремою мовою.

Переклад з/на польську мову в бюро «Київ-Переклад» 

Всі переклади документів, паспортів, свідоцтв, договорів (контрактів), медичних та технічних текстів з/на польську мову виконуються високо кваліфікованими перекладачами, філологами з лінгвістичною освітою.

Ми також виконуємо польські переклади з нотаріальним засвідченням. За бажанням замовника і саме нотаріальне засвідчення може бути перекладене на польську мову.

Докладніше про технічні переклади

Замовте переклад ваших текстів за тел. (044) 353 44 55