+38(044) 353 60 90, +38(050) 268 81 00, +38 (068) 866 72 79 kievpereklad@gmail.com

6 порад українцям, які збираються в Америку

Поради українцямСьогодні в інтернет мережі існує багато сайтів, на яких можна знайти поради відносно подорожей за кордон. Але все ж, завжди приємно зустріти людину, яка порадить вам щось неординарне, і така людина – українець.

  1. Американці будуть їсти будь-де.

В Америці столовий етикет не такий суворий як в інших країнах. Тут їсти будь-де є прийнятним, навіть якщо ви на якомусь офіційному засіданні. Також, у американців є звичка їсти лише однією рукою, а іншу вони тримають під столом. Ця «традиція» прийшла з Дикого Заходу, коли, у випадку чого, вільною рукою хапали револьвер.

  1. Насправді, американцям байдуже як ваші справи.

Американці ніколи не чекають, та й не хочуть почути чесну відповідь на їх запитання: як ваші справи. Справа в тому, що вираз «Як ваші справи?» (переклад з англійської How are you?) для американців є формальністю, та більше слугує частиною звичайного привітання. Насправді, їм не цікаво як ваші справи.

  1. Американці надзвичайно щирі, коли розмова заходить про гроші.

Не дивуйтеся, якщо при першій же зустрічі з жителем цієї країни вас запитають про ваш заробіток. Гроші для американців – це ціла культура. Добре відомий вираз «дешева рибка – гірка юшка» саме про них. В їх розумінні – якісні речі не можуть бути дешевими, а право споживачів для американців цінується навіть вище ніж законодавство.

  1. В Америці не схвалюють, коли цілуєш або обіймаєш іншу людину.

У американців є свої певні та визначені правила поведінки в багатолюдних місцях. Так, наприклад, у Сполучених Штатах Америки перехожі не торкаються чужих дітей, більше того, американці цього не роблять, навіть якщо їх запросили у гості. Прийнятним для них є рукостискання.

  1. Розпивання алкогольних напоїв є неприйнятним.

Як і багато інших країн та націй, Америка бореться з алкоголізмом неповнолітніх. В Америці ви можете спокійно носити з собою зброю, але з питанням алкоголю тут все суворо. Якщо ви йдете до клубу, то охоронець на вході обов’язково запитає ваш паспорт чи інший документ, який підтверджує ваш вік; те ж саме відбувається у барах, коли ви замовляєте пиво і навіть у супермаркеті, при покупці алкогольних напоїв. Також, у більшості штатах заборонено розпивати алкогольні напої на вулиці, що пояснює чому у багатьох пляшки загорнуті в паперовий, коричневий пакет.

  1. Американці неосвічені але любязні.

У середньостатистичного американця низький рівень культури та освіти. Вони, здебільшого, просто знають англійську мову. Через те, що їх країна є першою у світі їх зарозумілість не дозволяє їм пізнавати та бачити будь-які інші культури, крім своєї. Сила їхньої культури – це спорт, фаст фуд та Голівуд. Але, не зважаючи на це, українці вважають американців люб’язними.


Submit a Comment

Your email address will not be published.