+38(044) 353 60 90, +38(050) 268 81 00, +38 (068) 866 72 79 kievpereklad@gmail.com

Португальська мова

ПОРТУГАЛЬСЬКА мова. Переклад у Києві

Фернан Магеллан, португальський мореплавець, першовідкривач

Португальська – це романська мова, яка відноситься до індоєвропейської сім’ї мов. Португальська мова тісно пов’язана з іспанською та схожа на неї. Цією мовою розмовляє більше 180 мільйонів людей у всьому світі, переважно у Бразилії та Португалії. Варіант португальської мови якою розмовляють в Європі відрізняється від бразильської. Вони відрізняються вимовою, написанням та словниковим складом.

Алфавіт португальської мови складається з 23 літер та 11 літер з діакритичними значками (наприклад, такі як ?). Ці значки – основна складність при вивченні португальського алфавіту іноземцями. Голосних в португальській 9, а приголосних – 19. Ще однією особливістю мови являється складовий наголос.

Словниковий склад португальської мови містить в собі багато слів з латинськими коренями. Велику роль у формуванні португальської мови відіграла арабська мова, оскільки Португалія знаходилась шість століть під контролем арабів. Понад тисячі португальських слів запозичені з арабської, та впізнати їх легко – вони починаються з арабського артиклю.

Португалія завжди буда країною з розвиненими торговими зв’язками, і тому на її мову такождуже вплинули й інші мови.

В 1911 році мова піддається реформі, в результаті якої її писемність значно спростилась. Це було зроблено для того, щоб підняти рівень грамотності серед населення. Така реформа значно полегшила вивчення мови іноземцями.

Переклад з/на португальську мову в бюро Київ-Переклад

Наше бюро виконує всі види перекладів – як з португальської мови так і на неї. У нас ви можете замовити:

  • Переклад паспортів та інших документів на португальську мову (в тому числі статутних документів підприємств для міжнародної торгівлі)
  • Переклад дипломів та додатків до дипломів
  • Португальські медичні та технічні переклади
  • Багато іншого

Всі португальські переклади в бюро Київ-Переклад виконуються кваліфікованими перекладачами з вищою освітою за спеціальністю «Португальська мова та література».

Щоб замовити переклад з нотаріальним засвідченням, вам потрібно принести оригінали документів до нас в офіс в Києві чи доставити їх кур’єром.

Щоб замовити переклад в нашому бюро, находячись за межами Києва, ознайомтесь з інформацією на цій сторінці.

З усіх питань стосовно португальських перекладів ви отримаєте вичерпну відповідь, зателефонувавши нам:

Тел. (044) 353 44 55 (м. Київ)