+38(044) 353 60 90, +38(050) 268 81 00, +38 (068) 866 72 79 kievpereklad@gmail.com

Російський переклад у Києві

Замовте переклад на російську мову з іноземної або з російської на іноземну в м.Київ або дистанційно по Україні, за номерами:

Про переклад на російську мовуДонедавна російська мова залишалася однією з найбільш поширених на території України. Нею навіть складалися деякі офіційні договори та інші документи.

Зараз, коли мовна ситуація в Україні стрімко змінюється, переклад з російської мови на українську в м. Київ або, навпаки, переклад з іноземних мов на російську, стає все більш актуальною потребою замовників нашого бюро перекладів.

Переклад «російська-українська» або «українська-російська»

Переклад російських документів в м. КиївІсторична та лінгвістична подібність цих мовних пар забезпечує найменшу вартість такого замовлення, порівняно з перекладами з іноземних мов.

Популярною послугою в нашому бюро є також вичитування російського тексту. Багато громадян нашої країни здатні самі виконати переклад з російської на українську або з української мови на російську. На жаль, такий «самостійний» переклад не буде засвідчений жодним нотаріусом Києва. Тому таку самостійну роботу можна принести до нас в бюро перекладів на перевірку – «вичитування». Після цієї процедури, здійсненої професійним перекладачем, цей текст може бути засвідчений нотаріально, або проставлені штампи «Бюро перекладів».

Вичитування складає лише половину вартості від вартості перекладу.

Перекладачі російської мови в Києві

Професійним перекладачем російської мови в Києві та Україні є філолог з вищою лінгвістичною освітою за спеціальністю «Російська мова та література». Така освіта, здобута в Україні, дає йому право перекладати документи з російської на українську і навпаки, і засвідчувати свої переклади у нотаріуса. У бюро перекладів у Києві «Київ-Переклад» вашими російськими перекладами займаються саме такі перекладачі. До того ж, вони є носіями мови.

Переклади з будь-яких іноземних мов на російську здійснюються лінгвістами відповідної іноземної мови, з вищою лінгвістичною освітою в області цієї іноземної мови. Підпис таких перекладачів на виконаних ними перекладах також засвідчується нотаріусом.

Види перекладів на російську та з російської в бюро “КиївПереклад”

Бюро перекладів «Київ-Переклад» працює з різними видами текстів і документів. Ми професійно перекладаємо на російську і навпаки:

  • Паспорти, свідоцтва про народження та довідки;
  • Медичні документи та технічні договори;
  • Юридичні документи та фінансові звітності;
  • Художні тексти та побутову переписку, електронну пошту;
  • Веб-сайти.

Щоб докладніше дізнатися про послуги з перекладу або зробити замовлення, телефонуйте за номерами:

Телефон перекладачів російської мови


Submit a Comment

Your email address will not be published.