+38(044) 353 60 90, +38(050) 268 81 00, +38 (068) 866 72 79 kievpereklad@gmail.com

Румунська мова

Румунський переклад у Києві

Ніколає Григореску. Селянка з Мусчела. 1877 р.

Румунській мові більше 1700 років, і вона є офіційною мовою Румунії. Назва «Румунія», як і її похідні (в тому числі назва мови – румунська) походять від латинського слова «romanus», яке дісталося у спадок з часів римського володарювання.

Румунська мова зберегла безліч рис давньої латинської мови, але, в той же час, включає в себе досить багато слів, запозичених зі слов’янських мов, які оточували цю територію. В румунській мові також присутні слова, запозичені з французької, церковно- слов’янської, німецької, грецької та турецької мов.

Для людини, яка володіє англійською мовою, опанування румунської мови не складе жодних труднощів. А якщо людина вивчала італійську, французьку, іспанську чи португальську, то румунську вона опанує дуже легко та швидко, так як всі ці мови належать до однієї мовної групи – романських мов. Цікавим також є те, що румунська мова – єдиний представник групи романських мов у Східній Європі.

Вивчити румунську не так вже й складно навіть людині, яка ніколи не вивчала жодної іноземної мови, адже ця мова є фонемічною, тобто слова в ній вимовляються так само, як пишуться.

Письмові переклади на румунську в Києві

Румунам дуже приємно, коли іноземці намагаються розмовляти їх рідною мовою. Тому будь-які Ваші намагання поспілкуватися румунською вони будуть сприймати з радістю та схваленням. Ми радимо вам не соромитися та намагатися розмовляти румунською в Румунії, навіть якщо ви знаєте її не дуже добре.

А от серйозні переклади на румунську мову – такі як паспорт, свідоцтво про шлюб та інші особисті та ділові документи краще всього довірити професіоналам.

Бюро перекладів «Київ-Переклад» якісно та швидко перекладає ділову та особисту документацію з румунської мови та на неї. З румунськими перекладами у нас працюють досвідчені перекладачі з великим лінгвістичним досвідом, які знають багато особливостей не лише лінгвістичного характеру, але й варіантів застосування тих чи інших фраз цієї мови, стилістики перекладу документів.

Ви можете замовити румунські переклади у Києві як із засвідченням штампом бюро перекладів, так і з нотаріальним засвідченням. Більш детальну інформацію про види засвідчення перекладених документів, як з румунської, так і з інших мов ви можете одержати на сторінці про засвідчення перекладів у Києві.

Для того, щоб замовити румунський переклад або одержати більш детальну інформацію про послуги з перекладу, телефонуйте за номером нашого бюро в Києві: +38 (044) 353 44 55

Цікаві факти про мову від перекладачів румунської:

  •  В румунській мові немає слова «мілкий». Тому перекладачі використовують інші, близькі за значенням слова. Наприклад, щоб перекласти словосполучення «мілка тарілка», використовується слово «маленька».
  • Найстаріший документ румунською мовою, який зберігся до наших днів, складено у 1521 році, але розібрати його не зможуть навіть наші перекладачі.

Румынский документ


Submit a Comment

Your email address will not be published.