+38(044) 353 60 90, +38(050) 268 81 00, +38 (068) 866 72 79 kievpereklad@gmail.com

Сербська мова: переклад у м. Київ

Щоб замовити сербський переклад у Києві, або уточнити інформацію по вашому замовленню телефонуйте за номером:

Перелад сербських документів Київ

Не багатьом відомо, що сербська мова, яка належить до групи слов’янських мов, у письмі використовує 2 алфавіти: кирилицю та латиницю (сербською кириличний алфавіт називають «вуковиця», а латинський – «гаєвиця»).

Сербська мова КиївЯкий алфавіт використовується під час виконання перекладів в бюро «Київ-Переклад»

Оскільки латинський алфавіт серби використовують лише в повсякденному побуті, а офіційною писемністю все-таки є кирилиця (нею складаються документи, ведеться ділове листування), – наші сербські перекладачі використовують саме кирилицю.

Про виконання сербських перекладів

Бюро перекладів співпрацює з професійними перекладачами сербської мови, в Києві та за його межами, які мають вищу лінгвістичну освіту та досвід виконання письмових перекладів в лінгвістичних парах «сербська – українська», «сербська – російська».

Наші перекладачі офіційно визнані нотаріусом, тому у нас є можливість нотаріально засвідчити переклади ваших документів.

Також, будь-які документи та тексти різної тематики, перекладені в нашому офісі в Києві, на ваше прохання можуть бути засвідчені штампом «Бюро перекладів».

Переклад носієм мови

В особливо важливих випадках, коли необхідний так званий «золотий переклад» (для публікації книги, промов політиків, які будуть представлені на міжнародному рівні), ми організовуємо виконання замовлення носієм сербської мови (який працює дистанційно в Сербії). Таке замовлення значно дорожче звичайного сербського перекладу. По суті, в ньому немає необхідності, якщо ви хочете просто перекласти документи (паспорти, дипломи і т.д.) та звичайну ділову документацію (договори, статутні документи і т.д.), так як наші місцеві фахівці достатньо компетентні та грамотні.

Як швидко виконується сербський переклад у Києві

Сербська мова не така популярна, як, наприклад, англійська. Тому в Україні значно менше сербських перекладачів, та вони досить зайняті. У більшості випадків, ми не можемо виконати терміновий переклад «сьогодні на сьогодні», але зможемо забезпечити виконання вашого замовлення в найближчі дні (залежно від обсягу). Тим не менш, більш точну інформацію по термінам, вартості та іншим організаційним моментам стосовно перекладу на сербську мову та з неї, ви можете одержати у адміністраторів бюро перекладів «Київ-Переклад» за телефонами:

Перекладач сербської в Києві


Submit a Comment

Your email address will not be published.