+38(044) 353 60 90, +38(050) 268 81 00, +38 (068) 866 72 79 kievpereklad@gmail.com

Словенська мова: переклад у Києві

Щоб замовити переклад зі словенської мови або на неї в Києві, телефонуйте за телефонами бюро перекладів:

Словенський переклад

Якщо ви зібралися в Словенію як турист або студент, або вам доводиться мати справу зі словенськими клієнтами, покупцями або постачальниками, а також іншими діловими партнерами, – вам неодмінно знадобиться словенський переклад.

Словенська моваУ світі налічується близько 2-х мільйонів носіїв словенської мови, більша частина з яких проживає безпосередньо в Словенії. Незважаючи на те, що словенці загалом досить добре володіють англійською, всі офіційні та ділові документи і навіть вебсайти варто все-таки перекладати на словенську мову – для кращих результатів на території Словенії.

Переклад документів на словенську в Києві

Бюро Київ-Переклад здійснює переклад з української (або російської) мови різних ділових документів. Ми перекладаємо словенські паспорта та довідки, договори, фінансові звіти, і т.д. і засвідчуємо їх нотаріально (якщо таке засвідчення потрібно замовнику).

Переклади виконують кваліфіковані лінгвісти, професійні перекладачі словенської мови.

Таким чином, ви можете замовити сертифікований переклад на словенську в Києві. Сертифікованим вважається такий письмовий переклад, який перекладений на словенську мову з метою надання до офіційних інстанцій. Сертифікація включає в себе юридичне засвідчення адекватності перекладу (а саме – засвідчення підпису перекладача НОТАРІУСОМ).

Технічний словенський переклад

У нашому бюро перекладів в Києві також можна замовити переклад технічних документів за мовними парами «словенська – українська» або «словенська – російська». Якісний технічний переклад передбачає, що перекладач добре володіє темою, оскільки його метою є точна передача специфічної, іноді досить складної, інформації без помилок. Тому в особливо ускладнених випадках ми наймаємо словенських перекладачів не в Києві, а безпосередньо в Словенії, що може дещо збільшити вартість проекту.

Медичний переклад на словенську

Цей вид перекладу включає в себе переклад медичних довідок, виписок з історії хвороби, інших документів або інструкції до різних медичних препаратів, ліцензії. З такою тематикою також гідно справляються наші словенські перекладачі у Києві, і ви можете замовити таку роботу в нашому бюро перекладів.

Вартість словенського перекладу в Києві

Вартість на англійську мову відчутно менше, ніж на словенську (рідкісну мову, з невеликою кількістю кваліфікованих перекладачів). Тому якщо перед вами стоїть вибір, на яку мову перекладати документи (словенську або англійську), сміливо обирайте англійську – в деяких випадках і для певних цілей різниці немає.

Поточні ціни на словенський переклад в Києві ви можете уточнити в адміністраторів нашого бюро:

Перекладач словенської


1 Comment

  1. Доброго дня. Мені треба зробити переклад диплому та додатку. Апостиль не потрібен. Скільки це буде коштувати та скільки візьме часу?

Submit a Comment

Your email address will not be published.