+38(044) 353 60 90, +38(050) 268 81 00, +38 (068) 866 72 79 kievpereklad@gmail.com

Угорська мова

Венгерский язык. Бюро переводов в Киеве

«Заручини юних угорських селян» худ. Маріанна Стоукс

Угорська мова належить до фіно-угорської групи уральської сім’ї мов. Нею розмовляють, в першу чергу, в Угорщині, а також у Словаччині, Румунії та Югославії і в деяких інших країнах світу. Угорська належить до угорської гілки фіно-угорських мов, поряд з обсько-угорськими мовами, мансійською та хантийською, якими розмовляють в Західному Сибіру.

Писемність угорської мови зародилася на основі зміненого латинського алфавіту в 13-му столітті нашої ери. Її орфографія стабілізувалася з 16-го століття з появою книгодрукування. Характерною рисою угорської орфографії є наголоси (?), якими помічені довгі голосні, подвійний знак (?) для довгих передніх округлих голосних.

В оточенні не-уральських мов угорська запозичила багато слів з таких джерел як іранські, тюркські, кавказькі та слов’янські мови, а також з латинської та німецької мов. Проте, її фонологія та граматика відповідають уральським мовам. Для угорської звукової системи характерна гармонія голосних. Голосні поділяються на три групи в залежності від місця артикуляції.

Угорська мова в бюро перекладів Київ-Переклад

Бюро перекладів «Київ Переклад» виконує всі можливі види перекладів з / на угорську мову. Ми приймаємо на переклад документи та довідки, договори та художні тексти. В бюро також здійснюються переклади юридичних та економічних текстів як широкого профілю, так і вузькоспеціалізованих.

Якщо ви знаходитесь за межами Києва, ви також можете зробити замовлення на переклад угорського тексту у нас в бюро Київ Переклад. Ознайомтеся, будь ласка, з умовами дистанційного замовлення.

Можливість нотаріального засвідчення угорських перекладів в той чи інший момент уточнюйте, будь ласка, в адміністраторів бюро: (044) 353 44 55