+38(044) 353 60 90, +38(050) 268 81 00, +38 (068) 866 72 79 kievpereklad@gmail.com

УКРАЇНСЬКИЙ переклад (Київ)

Поставити запитання стосовно перекладу з української або на українську в Києві, а також зробити замовлення перекладу можна за телефонами:

Віконання українського перекладу в Києві

Стиль та форма сучасної української мови сформувалися в 19-му столітті. Її засновником можна вважати Т.Г. Шевченка, а зачинателем – І. Котляревського. Українська мова є державною та офіційною мовою держави Україна. Всі ділові, законодавчі та юридичні документи в нашій країні складаються саме українською мовою.

Перекладач української в КиєвіБагатьом людям, особливо іноземцям, які приїжджають в Україну, доводиться мати справу з оформленням та перекладом особистих документів українською мовою. Найчастіше, іноземці звертаються в бюро перекладів з приводу перекладу паспорта громадянина іноземної держави.

Тому в нашому бюро перекладів в Києві одна з найбільш затребуваних послуг – це замовлення перекладу документів на українську мову або з неї.

Про українськи переклади та перекладачів в м. Київ

Переклад з української мови та на українську мову в Україні здебільшого виконуються перекладачами, які є носіями мови. Спеціалісти з українських перекладів нашого бюро є не тільки носіями мови (і це природно – адже ми працюємо в Україні), а й кваліфікованими перекладачами-філологами з вищою лінгвістичною освітою. Тому замовники можуть бути впевненими в адекватності перекладів, виконаних у нашому бюро «Київ-Переклад», з російської, англійської, німецької та інших іноземних мов – на українську мову.

Нотаріальне засвідчення перекладів з української та на українську мову

Всі перекладачі бюро мають акредитацію у нотаріуса, тому за бажанням замовника, ми можемо нотаріально засвідчити переклад, виконаний з української або на українську мову. Якщо таке засвідчення замовнику не потрібно – ми можемо засвідчити його документи штампом «Бюро перекладів», що значно спрощує роботу і заощаджує кошти замовника.

При нотаріальному засвідченні українського перекладу може бути засвідчений або тільки підпис перекладача, або нотаріальна копія всього документа – вибір завжди залишається за замовником. При засвідченні копії документа завжди необхідно пред’являти нотаріусу оригінал.

Переклад документів з української мови

Громадянам України при виїзді за кордон на навчання, з метою роботи або подорожі доводиться перекладати пакет документів з української мови на іноземну. Найчастіше це мовні пари «українська – англійська» або «українська – російська». Тим не менш, штат наших перекладачів включає в себе фахівців й інших, рідкісних мов, здатних виконати переклад документів з української навіть на китайську та нідерландську.

Дуже часто в перелік документів, необхідних для подачі на виїзд до іноземної держави чи оформлення візи, входить не тільки стандартний набір – паспорт, свідоцтво про народження, дипломи, але й міжнародні договори та фінансові звітності, медична та технічна документація.

Переклад паспорта з української на російську

Великою популярністю користується переклад внутрішнього паспорта громадянина України на російську мову. Це здебільшого робиться коли людина їде на роботу або ПМП в Росію. Перекладають зазвичай саме внутрішні паспорти, оскільки закордонні паспорти перекладу не потребують. Ми досить часто виконуємо такі замовлення. Ще частіше наші перекладачі працюють у зворотному напрямку – виконують переклад паспорта з російської на українську для тих, хто приїхав в нашу країну. При перекладі паспорта розрахунок вартості здійснюється по знаках, оскільки в деяких паспортах більше штампів, а в деяких – менше, і все це впливає на вартість перекладу.

Щоб замовити нотаріальний переклад з української в Києві, або звичайний побутовий переклад, телефонуйте за номерами нашого офісу:Послуга перекладу документів та паспортів
А для душі – послухайте народну українську пісню у бездоганному виконанні Нини Матвієнко:


Submit a Comment

Your email address will not be published.