+38(044) 353 60 90, +38(050) 268 81 00, +38 (068) 866 72 79 kievpereklad@gmail.com

Весільні традиції різних країн світу

Весільні традиції в світі

Весілля – це свято для двох закоханих сердець, які у цей святковий день поєднуються в одне. У світі тисячі заручених пар, які готують своє весілля відповідно до традицій своєї країни чи свого народу. Розглянемо деякі з них.

Європейські весільні традиції:

Англія

В Англії на весілля наречена одягає білу сукню, що символізує чистоту, а наречений – весільний костюм. Весілля часто супроводжується весільним прийомом, що у деяких регіонах Англії більш відомо як «Весільний сніданок». Згідно з західним традиціями молоду пару на святкуванні вітають тостами бажаючи щасливого подружнього життя, молодята разом розрізають їхній весільний торт та танцюють перший весільний танець. Наприкінці свята, по традиції, наречена кидає незаміжнім дівчатам свій букет і вважається, що та хто його впіймає вийде заміж наступною.

Також у англійців є цікава Вікторіанська традиція: наречена до весілля одягає або ж зберігає у себе «щось старе, щось нове, щось позичене та щось блакитне». Вважається, що це на добру вдачу.

Доречі, багато наречених перекладають свідоцтва про шлюб на англійську мову в нашому бюро.

Україна

Сучасне українське весілля мало чим відрізняється від англійського. Дівчата наречені одягають біле вбрання, а хлопці офіційний костюм. Цікавою є традиція «викупу» нареченої нареченим. Коли молодий приходить за своєю коханою, то він повинен «викупити» її у її брата. Нині викуп може проходити як у вигляді конкурсів для молодого так і у вигляді «грошового хабара».

Зазвичай у наречених є свідки (молоді, нежонаті дівчата та хлопці) зазвичай одна або дві пари, а саме весілля дуже часто проходить у два дні. У перший день проходить церемонія одруження, вінчання та святковий стіл із тостами та вигуками «гірко» для молодих, які під час них повинні цілуватись. У другий день святкування продовжується, тільки вже в менш офіційній формі.

Італія

У деяких частинах Італії відома така традиція як спів Серенади. У день весілля наречений, його друзі та сім’я приходять до нареченої та чекають поки вона до них вийде, розважаючи себе у цей час співами та танцями. Як тільки молода до них спускається її коханий співає їй серенаду, щоб її звабити, коли пісню доспівують, дійство закінчується. В італійському весіллі дуже важливе значення має зелений колір. В Італії традиція «чогось блакитного» замінена на «щось зелене». Цей колір приносить добру вдачу одруженій парі. Фата та дружки нареченої також мають важливе значення на італійському весіллі. Ця традиція походить зі Стародавнього Риму, коли фата використовувалась, щоб заховати наречену від злих духів, які могли вкрасти її, а дружки нареченої носили схоже вбрання, щоб збити з пантелику цих злих духів.

Весільні традиції Східної Азії

Китай

Традиційне китайське весілля проходить у вигляді ритуальної церемонії. Дуже часто це шлюб за домовленістю між сім’ями. Під час весільної церемонії група музикантів з гонгами та музичними інструментами з подвійною тростиною разом з парадом нареченої ідуть до будинку нареченого. Таку ж музику грають і на самому бенкеті. В деяких регіонах Китаю, є традиція Чайної церемонії. Також, у сучасності, наречені разом ідуть до фотостудії, щоб зробити фото на різних фонах.

Перекласти свої китайські шлюбні документи можна також у нас.

Весілля в Південно-Східної Азії

Філіппіни

Наречений зазвичай одягає Баронг Тагалог (традиційна чоловіча весільна сорочка, зроблена з легкої біло-прозорої тканини, яка вдягається поверх основної звичайної білої сорочки). Весілля у Філіппінах – це церемонія, яка проводиться у церкві. Наречений приїздить туди з рідними на годину раніше та чекає там на наречену. Використовуються наступні предмети для обряду: свічки, обручки, стрічка, фата та так звані «монети єдності». Існує прикмета, що якщо обручка під час церемонії впаде на землю, то це принесе нещастя, тому дитина, яка тримає обручки повинна бути дуже уважною. Після обміну обручками молодий передає своїй дружині «монети єдності» (ємність в якій знаходиться 13 шматочків золота та срібні монети) як символ достатку. Під час церемонії обручки та «монети єдності» благословляються священиком.


Submit a Comment

Your email address will not be published.