+38(044) 353 60 90, +38(050) 268 81 00, +38 (068) 866 72 79 kievpereklad@gmail.com

Переклад документів із апостилем, штампом легалізації


Переклад документів  з апостилем з іноземних мов на російську (українську) та з російської (української) на іноземні мови виконується бюро перекладів КИЇВ ПЕРЕКЛАД (м. Київ) в короткий термін згідно з прайсом. За необхідності можливе нотаріальне засвідчення.

Мови перекладу в бюро перекладів КИЇВ ПЕРЕКЛАД (м. Київ): англійська, арабська, болгарська, угорська, грецька, грузинська, данська, іврит, іспанська, італійська, китайська, латина, німецька, перська (фарсі), польська, португальська, російська, словацька, турецька, українська, французька, чеська, японська та інші мови.

Інформація про апостилювання та легалізацію в Україні. Засвідчення офіційних документів.

22 грудня 2003 року вступила в дію Конвенція, яка скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів.

Дія Конвенції розповсюджується на офіційні документи, що були складені  на території однієї з Договірних  держав та мають бути представлені на території іншої Договірної держави. На таких документах уповноваженим органом країни походження документу ставиться спеціальний штамп “Apostille” (далі– апостиль).

Цей порядок застосовується у відносинах між Україною та державами – учасницями Конвенції, крім ФРН, яка згідно зі ст. 12 Конвенції висловила протест проти приєднання України до Конвенції. Офіційні документи, на котрих поставлений апостиль , не потребують будь – якого наступного засвідчення (легалізації).

Разом з тим, відповідно до другої частини третьої статті Конвенції, яка відміняє вимогу легалізації іноземних офіційних документів (Гаазька Конвенція), дотримання процедури проставляння апостилю не може вимагатися державами – учасниками Конвенції, якщо існують угоди між двома чи декількома державами, які відміняють чи спрощують дану процедуру, чи звільняють сам документ від легалізації.

У зв’язку з тим, що Гаазька Конвенція вступила в дію для України, зміни в процедурі засвідчення документів відбулися тільки стосовно тих держав, які є членами Конвенції та з якими до цих пір застосовувалася консульська легалізація.

Конвенція не розповсюджується:

– на документи, складені – дипломатичними чи консульськими установами;

– на адміністративні документи, котрі мають пряме відношення до комерційних чи митних операцій;

Інформацію стосовно держав, які є учасниками Конвенції, можна отримати на офіційному сайті Гаазької Конференції з міжнародного приватного права www.hcch.net.


27 Comments

 1. Интересует цена и длительность перевода дипломов бакалавра, магистра, кандидата наук, с украинского на немецкий язык. Если можно укажите пожалуйста стоимость каждого диплома отдельно

 2. Прошу еще указать стоимость перевода на итальянский справки о несудимости с апостилем

 3. Юлия, здравствуйте! Тарифы на перевод документов мы написали Вам на Ваш электронный адрес. Спасибо!

 4. Доброго дня! Чи беретесь за переклад рукопису з латинськоі мови на украінську? Дякую!

 5. Інно, добрий день! Ми виконуємо переклади з латинської мови, але нам потрібно глянути Ваш текст. Висилайте рукописи на нашу електронну пошту, і ми відпишемось Вам по можливості виконання перекладу.

 6. Dobrogo dnia!
  Potriben pereklad z ukrayinskoyi na anagliysku chotyriokh svidotsv (narodzhennia, shlyub, rozvid). Yak dovgo i yaki roztsinky?
  Diakuyu!

 7. Доброго дня, Наталіє!

  Дякуємо за питання. Ми вже надіслали Вам на електронну пошту відповідь щодо вартості перекладу свідоцтв на англійську мову.

 8. Добрый день. Меня интересует перевод диплома и приложения к диплому с украинского на немецкий и их апостилирование. Какие сроки и цена?

 9. Здравствуйте, Ксения!

  Спасибо за вопрос. Мы ответили Вам на электронную почту.

 10. Доброго вечора! Мене цікавить переклад доручення на перегон автомобіля з Швейцарії до України. Як довго це робиться та скільки коштує?

 11. Доброго ранку, Анна!

  Дякую за питання, відповідь надіслали Вам на пошту.

 12. Добрий день, чи можете ви видати довідку про несудимість і перевести її на чеську мову?

 13. Добрий день, Мар’ян!

  Дякую за запитання, відповідь знайдете у себе на пошті.

 14. Доброго дня! Будь ласка, надайте інформацію чи можна у вас зробити переклад виписки оцінок університету (транскрипт) з української мови на англійську. Потрібно для вступу на магістратуру у Німеччині (викладання англ. мовою). Як швидко можна це зробити? Вартість. Дякую.

 15. Доброго дня, Інно!

  Відповіли Вам на пошту! Дякуємо за запитання!

 16. Доброго дня. Мене цікавить переклад довідки про розлучення на італійську мову і завіряти її апостилем. Підскажіть вартість , а також термін виконання?
  Дякую.

 17. Скільки коштує проставлення апостилю і переклад документів(свідоцтво про народження і розлучення)?

 18. Добрий день, Ірино!

  Дякуємо Вам за Ваше запитання, відповіли Вам на пошті.

 19. Доброго дня, скільки буде коштувати переклад 1 свідоцтва про одруження, 2 свідоцтва про народження, та довідки на підтвердження власника номеру телефону на італійську мову, а також їх апостилізація. І на протязі якого часу це буде виконано. Дякую.

 20. Доброго дня, скажіть будь ласка скільки коштує переклад свідоцтва про народження з апостилем з польської мови на українську? Як довго чекати на переклад? Дякую

 21. Добрий день, Яно!
  Дякуємо за запитання, відповіли вам на пошті.

 22. Доброго вечора. Мені потрібен переклад свідоцтва про народження з української мови на англійську. Потрібно нотаріально завірити та поставити апостиль. Напишіть, будь ласка, ціну та термін. Дякую.

 23. Доброго вечора. Потрібен переклад свідоцтва про шлюб і свідоцтва про народження з української на англійську мову нотаріально завірені. Яка буде вартість послуги і термін?

 24. Чи робите переклад з укр.на руминський св-во о народженнi та св-во про шлюб з апостилем на орiгiналi та перекладу.?Скiльки коштуэ та можливо лi зробити за один -два днi у супер термiновому порядку?Дякую за вiдповiдь.

 25. Добрий день, Олено!
  Дякуємо за запитання, відповіли вам на пошті.

 26. Доброго дня! Скільки коштуватиме переклад свідоцтва про шлюб з апостилем(виданого в Нідерландах англійською мовою) на українську?

 27. Добрий день.
  Скільки буде коштувати довідка про взяття на облік і підтвердження терміну вагітності видана у Данії з апостилем? Потрібен переклад з дацької на українську.

Submit a Comment

Your email address will not be published.