+38(044) 353 60 90, +38(050) 268 81 00, +38 (068) 866 72 79 kievpereklad@gmail.com

Засвідчення штампом Бюро Перекладів


Засвідчення штампом Бюро Перекладів Крім нотаріального засвідчення перекладу, бюро перекладів «Київ-Переклад» надає послугу «засвідчення Штампом Бюро».

Для деяких документів буває достатньо засвідчення штампом (печаткою) бюро перекладів, тобто, вони не вимагають нотаріального засвідчення. Як правило, це документи, які не вивозяться за межі України. Таке замовлення оформляється таким чином: копія або оригінал документа скріплюється з перекладом. На останній сторінці розміщується засвідчувальний напис на мові перекладу, в якому вказується, що переклад був виконаний у бюро «Київ-Переклад», і керівник своїм підписом засвідчує його адекватність. На місці скріплення прописується кількість зшитих сторінок, дата і ставиться штамп (печатка) бюро перекладів.

Штамп бюро перекладів не проставляється на перекладі, який не підшитий до оригіналу або копії документа, з якого виконувався переклад.

Які переклади засвідчуються штампом бюро?

Штампом бюро можуть бути засвідчені будь-які переклади, виконані на ті чи інші іноземні мови в бюро «Київ-Переклад», а також документи, перекладені з іноземних мов на державну. Крім документів, таке засвідчення можливе для перекладів текстів будь-якої тематики, в тому числі особистого листування, художніх та побутових текстів. Засвідчення перекладів штампом (печаткою) бюро особливо підходить для тих документів, для яких нотаріальне засвідчення юридично не передбачене.

Необхідність того чи іншого виду засвідчення (нотаріального або штампом бюро) замовник повинен уточнювати самостійно в установі, в яку подається переклад.

Скільки коштує засвідчення штампом бюро перекладів?

В бюро «Київ-Переклад» перше засвідчення документа штампом бюро перекладів виконується безкоштовно. Вартість подальшого засвідчення одного і того ж документа становить 40 грн. за копію.

Замовлення, що засвідчуються штампом бюро (які не потребують нотаріального засвідчення), як правило, виконуються швидше, ніж переклади, які потребують нотаріального засвідчення.

Щоб замовити переклад із засвідченням штампом бюро, дзвоніть за телефоном у Києві (044) 353 44 55

Інформація про надання послуг з перекладу для замовників за межами Києва