<style>.lazy{display:none}</style>Дистанційне, онлайн замовлення перекладів | Київпереклад

Дистанційне, онлайн замовлення перекладів

Бюро «Київ Переклад» здійснює переклади для замовників у всіх містах та інших населених пунктах України – підприємств та організацій, приватних осіб.

Всі види перекладів – побутовий, художній, технічний, медичний, переклад документів та інші види перекладів – «до снаги» нашим компетентним спеціалістам.

Щоб здійснити дистанційне (онлайн) замовлення перекладу в нашому бюро, ви можете написати нам на електронну адресу kievpereklad@gmail.com з проханням оцінити вартість роботи та подзвонити в Київ за телефоном (050) 268 81 00 для уточнення деталей.

Оплата за дистанційне (онлайн) замовлення здійснюється за реквізитами наданими менеджерами бюро перекладів “Київ Переклад”.

Готовий переклад ми надсилаємо вам електронною поштою, на будь-який месенджер або Новою поштою. Якщо вам необхідне нотаріальне засвідчення перекладу, ми можемо надіслати вам перекладений та засвідчений нотаріусом документ шляхом кур’єрської доставки (в такому випадку вартість доставки оплачує замовник). 

Таким чином, ви можете замовити онлайн переклад в нашому бюро, знаходячись за межами Києва.

Мови перекладу: англійська, арабська, болгарська, грецька, грузинська, іспанська, італійська, китайська, молдавська, німецька, перська (фарсі), польська, португальська, російська, сербська, словацька, турецька, угорська, українська, французька, хорватська, чеська, японська.