<style>.lazy{display:none}</style>Переклад для бізнесу | Київпереклад

Переклад для бізнесу

Переклад для бізнесу

Для того, щоб замовити переклади для бізнесу, зв’яжіться з нами за телефонами в Києві (Україна): +380 (68) 866 72 79, +380 (050) 268 81 00.

Як відомо, значна частина послуг в сучасному світі – це послуги В2В, що означає «бізнес для бізнесу». І послуги бюро перекладів в цьому випадку – одні із найбільш популярних послуг В2В ринку.

В нашому бюро «Київ Переклад» послуги, які ми надаємо не приватним особам, а іншим компаніям, по об’єму складають більше 60% всього обороту.

Які ж бізнес-переклади популярні на сьогоднішній день?

З досвіду нашого бюро перекладів, великий та малий бізнес перекладає здебільшого:

  • статутні документи;
  • ліцензії;
  • опис товарів;
  • міжнародні договори.

Водночас найпопулярнішою мовою досі залишається англійська, хоча й інші (в тому числі німецька та китайська) – також не рідкість при замовленні бізнес-перекладу.

Чим відрізняються послуги для бізнесу від інших видів перекладу?

Перш за все, це більша відповідальність за якість перекладу. Наші перекладачі усвідомлюють, що виконана ними робота в більшості випадків «піде» за межі Києва та України, де вже неможливо буде щось виправити в перекладеному тексті, через те, що він уже буде завірений нашим нотаріусом. Також від точності перекладу залежить чи пропустять товар на митниці, і наскільки успішним буде укладання угоди наших клієнтів з іноземними партнерами. Розуміння цих фактів надає перекладачам більше відповідальності та стимулює знову і знову перепровіряти уже перекладений текст, вносити корективи, радитись з колегами.

По-друге, переклади для бізнесу в дуже багатьох випадках вимагають довготривалої співпраці. А це означає, що між нашим бюро перекладів існує багаторічний двосторонній зв’язок з компанією-клієнтом. Він виражається в тому, що:

  1. В нашому бюро накопичується «глосарій» – список термінів, які використовуються саме для цієї компанії, пов’язані з її сферою діяльності.
  2. Як правило, до кожного бізнесу прикріплений той чи інший перекладач, іноді декілька, які знають тонкощі цього бізнесу та вимоги до текстів для цієї компанії. Це призводить до однорідності перекладу для компанії, відсутність різночитання в перекладах, – і компаніям це дуже подобається.
  3. Як постійні клієнти, а особливо це відноситься до великих «оптових» замовників, бізнеси, співпрацюючи з бюро, отримують ексклюзивні умови – чи відносно тарифів, чи термінів, чи за іншими критеріями.

По-третє, бізнес-переклади вимагають суворої конфіденційності. Наші перекладачі та редактори це розуміють та суворо дотримуються принципів конфіденційності. За необхідності ми підписуємо з компанією-замовником відповідний документ.

Дізнайтеся більше про бізнес-переклади або зробіть замовлення:

+38 (068) 866 72 79, + 38 (050) 268 81 00