<style>.lazy{display:none}</style>Італійський переклад | Київпереклад

Італійський переклад

Італійська мова (italiano) – романська мова, якою розмовляють близько 66 000 000 людей в Італії (включно з Сицилією та Сардинією), Франції (включно з Корсикою), Швейцарії та інших країнах. Нею розмовляє велика кількість емігрантів та їх нащадків в Америці, особливо в США, Аргентині, Канаді. Письмові пам’ятки італійської мови датуються з 10-го століття (набір протоколів суду з показаннями свідків «народною» італійською мовою), та перший довгий літературний твір («Лаврентіївський літопис») датується кінцем 12 століття.

Хоча італійська має стандартну форму, основою якої є діалект Флоренції, найбільш поширеною мовою являється діалект або локальний варіант Стандартної італійської мови. Чим менш формальна розмова та менш освічений мовець, тим сильніше відхилення від стандартної мови.

Існують наступні діалектні групи: Північно-італійська, або гало-італійська; Венетська – нею розмовляють в північно-східній Італії; тосканська (в тому числі корсиканська) та три взаємопов’язаних групи з південної та східної Італії – (1) діалекти Марке, Умбрії та Риму, (2) діалекти Абруццо, Апулії, Неаполя, та (3) діалекти з Калабрії, Отранто та Сицилії.

Особливості італійської мови 

Звукова система італійської цілком схожа на латинську та французьку мови. Її граматика також схожа на інші сучасні романські мови, має узгодження прикметників з іменниками, використання означеного та неозначеного артиклю, відсутність відмінювання іменників, два роди (чоловічий та жіночий), а також розвинену систему перфектних форм дієслова.

Яка кваліфікація перекладачів, які виконують італійські переклади?

Бюро перекладів КиївПереклад надає послуги перекладу будь-яких текстів як з італійської, так і на італійську мову. Ці переклади виконуються професійними перекладачами, лінгвістами з вищою філологічною освітою за спеціальністю «Італійська мова та література, переклад».

Які види італійських перекладів виконує бюро? 

Бюро КиївПереклад перекладає всі види довідок, свідоцтв, паспортів, дипломів з додатками та без, всі види господарських та інших угод, статутні документи підприємств та установ як з італійської, так і на італійську мову.

Ми також перекладаємо побутове листування та всі види художніх текстів, технічної та медичної документації. 

Замовте переклад в нашому бюро.

Тел. в Києві +38 (068) 866 72 79