<style>.lazy{display:none}</style>Бюро перекладів у Києві

Бюро перекладів у Києві

Ми є провідними фахівцями з перекладу документів, текстів різних мов, тематик та будь-якої складності. Наші перекладачі знають, що час - це гроші, тому ми завжди дотримуємося встановлених термінів та надаємо послуги в найкоротші терміни, не знижуючи при цьому якості перекладу. Нижче ви можете дізнатися як замовити переклад у нашому бюро:

№ 1

Зв'яжіться з нами по телефону або поштою, щоб дізнатися про можливість виконання Вашого замовлення

№ 2

Надайте свої документи чи тексти нам в нашому офісі або надішліть поштою

№ 3

Домовтесь про терміни та зробіть передоплату (80%) або повну оплату

№ 4

Перекладач нашого бюро бере в роботу Ваше замовлення

№ 5

Приймаєте якість роботи нашого перекладача

№ 6

Оплачуєте остаточну вартість перекладу, та отримуйте якісний переклад

ЩО МИ РОБИМО

Про нас

Шановний відвідувачу сайту!

  • Ми вдячні Вам за те, що серед багатьох бюро перекладів Києва ви звернули увагу саме на нашу компанію. Бюро перекладів “Київ Переклад” є однією з привідних компаній у своїй галузі – не дарма, адже нас вигідно відрізняє від інших бюро перекладів Києва низка важливих факторів:
  • Спектр нашої перекладацької діяльності дуже широкий та різноманітний: ми працюємо з кількома десятками європейських та східних мов і приймаємо замовлення клієнтів, які знаходяться не лише в Києві, а й за його межами.
  • Бюро перекладів “Київ Переклад” обслуговує як приватних, так і корпоративних замовників, які мають потребу в якісних перекладах різного спрямування і тематики: ми перекладаємо особисті документи, художні тексти, документацію медичного, фінансового, технічного, юридичного спрямування, особисте листування та багато інших видів текстів.
  1. Всі наші перекладачі компетентні. Це означає, що для виконання ваших замовлень ми залучаємо лише професійних перекладачів, які мають вищу лінгвістичну освіту і досвід перекладу потрібної тематики.
  2. У випадку виконання об’ємних замовлень якість наших перекладів залишається незмінно високою – адже з вашим замовленням працює злагоджена команда.
  3. Ціни на наші послуги, незважаючи на всі фінансові кризи та інші негаразди, які зараз переживає Україна, залишаються незмінно гуманними. Більш того, у випадку замовлення великого об’єму ми завжди надаємо замовнику значну знижку.
  4. Переклади з нотаріальним засвідченням виконуються «під ключ», тобто вам не доведеться мати справу з нотаріусом: ми засвідчуємо переклади без вашої участі та віддамо вам готовий нотаріально засвідчений переклад.
  5. Київ Переклад – одне з небагатьох бюро перекладів Києва, яке формує термінологічну базу та єдиний стандарт перекладу для постійних замовників. Таким чином, переклади одного й того ж замовника містять однакову термінологію та стилістику, що дозволяє уникнути розбіжностей.
  6. Розташування бюро перекладів «Київ Переклад» відрізняється своєю зручністю: ми знаходимося в самому центрі Києва, за 1 хвилину пішки від метро «Палац Спорту».
  7. І, як би пафосно це не звучало, але ми справді любимо свою роботу, вкладаємо душу в кожен переклад та хвилюємося про кожне замовлення, намагаємося виконати його в обумовлений термін та якомога краще. І саме тому з нами – надійно. Наші клієнти дуже цінують таке відношення та повертаються знову й знову.
 
Види перекладів, які ми виконуємо:

27000+

Виконаних замовлень

50+

Наявних перекладачів

25+

Мов для перекладу

15+

Років праці