<style>.lazy{display:none}</style>Документи для WES (Канада, США) | Київпереклад

Документи для WES (Канада, США)

Для багатьох іноземців Канада стала країною, де вони мріють отримати вищу освіту або розпочати нову кар’єру. Однак щоб це здійснити, необхідно пройти складну процедуру оцінки освітніх кваліфікацій через організацію World Education Services (WES). Правильний переклад документів для WES Канада – це ключ до відкриття дверей до цієї унікальної можливості.

Що таке WES?

World Education Services (WES) – це організація, яка виконує оцінку закордонних освітніх кваліфікацій для канадських імміграційних, освітніх і професійних програм. Їх завдання – забезпечити точну і адекватну оцінку освіти, щоб іноземці могли легше адаптуватися та отримувати доступ до освітніх та професійних можливостей в Канаді.

Важливість перекладу документів для WES

Один з основних вимог WES – це подання всіх освітніх документів мовою оригіналу, разом із точними перекладами на англійську або французьку мову. Це дуже важливо, оскільки неправильний або некваліфікований переклад може призвести до затримок у процесі оцінки, втрати часу та коштів.

Переклад документів для WES:


Бюро перекладів “КиївПереклад” виконує переклад дипломів та інших освітніх документів англійською мовою. Переклади можемо завірити нотаріально чи штампом бюро перекладів. Усі переклади в бюро перекладів “КиївПереклад” виконуються дипломованими перекладачами, переклади засвідчуємо штампом бюро перекладів, яке визнається для подання WES.

Зверніться до нас сьогодні, і ми будемо раді допомогти вам в реалізації ваших мрій про освіту і роботу в Канаді, США. Ми гарантуємо, що ваші документи будуть готові для подачі WES швидко і надійно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *