<style>.lazy{display:none}</style>Переклад документів на польську мову

Переклад документів на польську мову

Переклад документів на польську мову стає все більш актуальним у сучасному світі. Польща, як країна-член Європейського Союзу, надає широкі можливості для українців у сфері освіти, працевлаштування та бізнесу. Тому необхідність перекладу документів є важливим аспектом для тих, хто планує пов’язати своє життя або діяльність з цією країною.

Переклад документів з української на польську мову та навпаки

Бюро перекладів “Київпереклад” надає послуги з перекладу на польську мову та навпаки. Переклади можемо засвідчити як нотаріально, так і штампом бюро перекладів. А також, у разі такої необхідності, проставити штамп апостиль на оригіналах ваших документів.

Види документів, які потребують перекладу

  1. Особисті документи: Паспорт, свідоцтво про народження, шлюб, розлучення, зміну імені.
  2. Освітні документи: Атестати, дипломи, сертифікати, додатки до дипломів.
  3. Фінансові документи: Довідки про доходи, банківські виписки.
  4. Юридичні документи: Договір купівлі-продажу, довіреності, судові рішення.
  5. Бізнес-документи: Статут компанії, контракти, сертифікати відповідності.

Як замовити послугу в бюро перекладів

  1. Ви можете написати нам у будь-який месенджер або на пошту, надати документи в офісі.
  2. Наші менеджери повідомлять вам вартість та терміни виконання послуги. Обов’язково вкажіть як потрібно засвідчувати переклад (нотаріально чи штампом бюро), надайте правильне написання імен, та до чого підшивати переклад (до оригіналу чи до копії).
  3. Після надання документів та внесення передоплати, менеджер підтвердить вам, що замовлення у роботі, вкаже дату та час готовності перекладу. В день готовності замовлення вам повідомлять, що замовлення готове і можна його забирати.
  4. Обов’язково перевіряйте всі дані та написання імен до або після засвідчення перекладів.

Висновок

Переклад документів на польську мову є важливим кроком для тих, хто планує навчатися, працювати або вести бізнес у Польщі. Перш ніж замовляти переклад на польську мову в бюро перекладів, уточніть які саме документи вам потрібно перекладати в установі куди ви плануєте надати документи, уточніть правильність всіх назв та імен, а також вид засвідчення документів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *