<style>.lazy{display:none}</style>Іспанський переклад | Київпереклад

Іспанський переклад

Іспанська  мова –  романська мова (індоєвропейська сім’я). Нею розмовляють більш ніж 358 мільйонів людей в Іспанії, Північній та Південній Америці, Австралії та Африці. На початку 21-го століття в Мексиці була найбільша кількість носіїв іспанської (більш ніж 85 мільйонів), далі йдуть Колумбія (більш ніж 40 мільйонів), Аргентина (більш ніж 35 млн.), США (більш ніж 31 млн.) та Іспанія (більш ніж 30 млн.). Іспанська мова є офіційною мовою у всіх цих країнах, окрім Сполучених Штатів. Найбільш ранні письмові матеріали іспанською мовою датуються 10-м століттям, а літературні твори іспанською мовою вперше з’явилися приблизно в 1150 році.

Сучасний стандарт іспанської мови виник з кастильського діалекту. В кінці 15-го століття кастильський витіснив усі інші діалекти і зараз є офіційною мовою всієї Іспанії. Регіональні діалекти Арагону, Наварри, Леону, Астурії, Сантандеру збереглися лише у віддаленій сільській місцевості. Латиноамериканська іспанська має ряд регіональних діалектів. Всі вони є похідними від кастильського, але відрізняються від європейської іспанської мови своєю фонологією.

В іспанській система відмінків латинської мови була майже повністю втрачена. Система дієслів є складною та використовує дійсний, наказовий та умовний спосіб; урізноманітнену систему перфектних та неперфектних часів, а також пасивні та рефлексивні конструкції.

Яка кваліфікація перекладачів, які виконують іспанські переклади?

Бюро перекладів “КиївПереклад” надає послуги з перекладу будь-яких текстів як з іспанської, так і на іспанську мову. Ці переклади виконуються професіональними перекладачами, лінгвістами з вищою філологічною освітою за спеціальністю «Іспанська мова та література».

За бажанням замовника можлива вичитка перекладеного тексту носієм мови.

Які види іспанських перекладів виконує бюро?

Бюро “КиївПереклад” перекладає всі види довідок, свідоцтв, паспортів, дипломів з додатками та без, всі види господарських та інших договорів, установчі документи підприємств та закладів як з іспанської мови, так і на неї.

Ми також перекладаємо побутове листування та всі види художніх текстів, технічної та медичної документації.